Sari la conținut
Forum Roportal
kitty

Ce obraznicii mai fac si pisicile astea ?

Ce fac ?  

71 membri au votat

  1. 1. Ce fac ?

    • Zgarie mobila
      19
    • Isi fac nevoile prin casa
      7
    • Mananca mancarea din farfuria ta
      9
    • Te trezesc in timpul noptii ca sa le dai mancare
      15
    • Cand se alinta, iti face gaurele in piele
      32


Postări Recomandate

Pai da, doar nu de la tine  8)  8)  8) . Tu dresezi bietii perusi sa fie "furtuni divine" :soc:  :cat:

[snapbacca]31834[/snapbacca]

 

Care perusi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a mea nu prea face prostioare ca e micuta si bolnava, doar ca se mai joaca din cand in cand cu nisipul din tavita, dar e scumpa foc si nu te poti supara pe ea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a mea nu prea face prostioare ca e micuta si bolnava, doar ca se mai joaca din cand in cand cu nisipul din tavita, dar e scumpa foc si nu te poti supara pe ea

[snapbacca]32212[/snapbacca]

 

Buna, Tasa, bun venit pe roportal.

 

Imi pare rau ca e bolnavioara micuta ta - ce are? oricum speram sa se faca bine cat mai repede si sa iti combine o gramaaaada de prostioare :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna, Tasa, bun venit pe roportal.

 

Imi pare rau ca e bolnavioara micuta ta - ce are? oricum speram sa se faca bine cat mai repede si sa iti combine o gramaaaada de prostioare  :clap:

[snapbacca]32310[/snapbacca]

 

 

:band: bine v-am gasit

are viermisori si raie ;) dar acum parca se simte mai bine si se delecteaza spre dimineata cu zgariatul spatelui meu...aper sa-si faca tratamentele efectul cat mai curand...si sa se apuce si ea de zgariat mobila :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pisicul meu e foarte neastamparat si smecher,a fost bolnavior,acuma de cateva zile,si..i se dadea foarte multa atentie,si a obsevat ca atunci cand miauna,toti fug repede la el,si acuma..e foarte smecher cand se simte ignorat..numa il auzi cum miauna!!!si..fura mancarea din farfuri..si..de peste tot,chiar acuma cum a fost craciunul,fura boboanele de ciocolata de pe pom!!din cauza asta a facut si o indigestie!!!dar..nu te poti supara pe ei,sunt asa de dulci!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pisicul pe care am avut-o eu zgaria mobila.... era un neastamparat. :doh:

era pisic sau pisica??? :tongue:

 

motanul meu e de fapt un "caine"..cand vrea sa se joace ..el musca...si daca "uiti" cumva sa-i dai de mancare..asa..cam cand vrea el....te "cearta"..de nu mai auzi nimic in casa decat mieunatul lui... :lol:

Editat de lucyanna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta vara, cand stateam pe la rude: matusa mea avea un specimen de motan. ii placea semintele, si intr`o zi l`am prins bagat cu capu` in punga de seminte, si nu o mai putea scoate... se zvarcolea, dadea din picioare... muream de ras :tongue: :doh: sau dupa ce manca 1 tona de mancare de pisici odata si se facea cat o vaca, mieuna toata noaptea la luna si la stele, si dimineata statea cu burta la soare (sens propriu!) al naibii de comic... :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit! La multi ani atat voua cat si animalutzelor voastre!

Eu am o matzica rasfatata ....ce obraznicii face?! eeeee noaptea cand dorm si eu mai bine o apuca dorul de plimbare....si iute asa...cand pe o usa cand pe alta iar daca le deschid pur si simplu...ha ha ...dezamagire totala! dormim amandoua inghetate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×