Sari la conținut
Forum Roportal
kitty

Ce obraznicii mai fac si pisicile astea ?

Ce fac ?  

71 membri au votat

  1. 1. Ce fac ?

    • Zgarie mobila
      19
    • Isi fac nevoile prin casa
      7
    • Mananca mancarea din farfuria ta
      9
    • Te trezesc in timpul noptii ca sa le dai mancare
      15
    • Cand se alinta, iti face gaurele in piele
      32


Postări Recomandate

pisicutele rules! :) ,caum sa nu...si mai am un motiv sa le iubesc...Voi stiti cat m-au ajutat in relatiile mele cau,si-anume,femeile?! :dee Tot ce trebuie sa faci e sa le tratezi la fel (la pisicautele cau 2 picioruse ma refer) .Le mangai,asa caum trebuie,si incep sa toarce...totul e sa pui suflet si sa te astepti sa mai si fii zgariat din cand in cand :dee . Va dati seama ca m-am antrenat destul! (Hey... :) ... nu sunt zooffil !!! ::): )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inca o iubitoare de pisici ?

 

Ce bine ca ai aparut acum darcaice !

 

Bine ai venit !!!

:winca: :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Motanul meu isi ascute gherutele in fotoliul din salon si nu numai ...cateodata mai darama si trandafirul japonez,care-i destul de mare incat sa vrea sa-si ascute unghiutele in scoarta lui :dee Hey,dar ce parere aveti de puterea de vinderace a pisicutelor? Nu-i asa ca ne simtim mult mai bine cand vin si ni se aseaza in brate,torcand?!? Se spune ca atunci cand te doare ceva,pisicile stiu(simt) si vin asezandu-se pe locul respectiv.Si mai am auzit ca pisicite acapareaza energiile negative din casa...asa ca,daca pisicuta voastra se catara pe dulapul din bucatarie(sau cine stie pe unde...oricum,undeva unde n-are voie),n-o certati prea tare....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Paradoxul este ca oricate rele ar face pisicutele noastre ,noi le iubim mai mult chiar din pricina acestora. Poate ca o explicatie ar fi in tendinta noastra masochista refulata.Credeti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×