Sari la conținut
Forum Roportal
Armina

Homosexualitatea-Topic combinat

Evaluează acest topic

Homosexualitatea  

492 membri au votat

  1. 1. Ce crezi despre homosexualitate?

    • Nu ma deranjeaza. Fiecare face ce vrea cu viata lui.
      278
    • Nu ma deranjeaza ideea insa ma deranjeaza persoanele care isi manifesta homosexualitatea.
      93
    • Nu sunt de acord cu ea pentru ca e impotriva naturii.
      123


Postări Recomandate

Hei, gaz! Nu ai inteles cu ce te confrunti? Cu o masina de argumentat. Stai calm. Este mai mult decat crezi ca este. :)

 

Cum sa nu. Doar cine are parerile comun acceptate isi poate aroga privilegiul de a crede ca gandeste cu mintea proprie. Restul sunt masini de argumentat. Un paradox, nu...? Ai crede ca in mod logic ar fi invers.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Faptul ca pe forum apare ca fiind un user care se autonumeste intr-un anume fel, nu inseamna neaparat asta. Poate fi mai mult decat atat, asta era ideea principala, pe care te-ai facut ca n-o observi. Topicul mi se pare clar, propaganda lgbt. Daca tu nu vrei sa observi asta, ok.

Dar stiu deja. Deranjeaza doar credinciosii care vorbesc pe aici de religie.

Hai sa ne deranjeze tot, daca este pe deranjate. :)

  • Like 1
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hm... ideea ar fi ca... Arcangelo nu e gay de fapt? Ca l-a angajat cineva acum... n-spe ani sa faca propaganda LGBT pe Roportal :phiu: ? OK. N-am ce sa raspund la chestia asta.  :phiu:

Poate e chiar robot; cine stie? Poate postarile lui vin de pe un server CIA, traduse, asa, mai pitoresc, in romaneste.

 

Deci jur ca sunteti de pomina. Si spun asta razand.

Editat de Abbie M.
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ah... ma tii in suspans, Adal... tot astept sa aflu cine sunt ("mai mult decat un user") :fingers: . Si nu zici odata...

Poate sunt o fiinta supranaturala ceva? :vampire:  :think: -reprezentantul unei organizatii secrete, oculte? :gum: :ph34r:     -fiul natural al lui George Soros? (nici?!)  :boss:

Trebuie sa stiu... viata mea nu mai are sens. Si nici ceaiul nu mai are gust! 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu ca agnostic sunt cam nehotarat, stii tu. Nu ma deranjeaza sa raman in ceata, in ce te priveste. Adica intelegi? Ceata este persistenta in  cazul tau.

Si hai sa fiu mai clar. Ce am postat eu, am postat pentru userii de buna credinta, nu pentru tine. :fingers:  Nu ca nu ai fi si tu de buna credinta. :)  Dar stii sper, sau iti poti imagina cum este o ciocnire intre ...civilizatii.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hm... ideea ar fi ca... Arcangelo nu e gay de fapt? Ca l-a angajat cineva acum... n-spe ani sa faca propaganda LGBT pe Roportal :phiu: ? OK. N-am ce sa raspund la chestia asta. :phiu:

Poate e chiar robot; cine stie? Poate postarile lui vin de pe un server CIA, traduse, asa, mai pitoresc, in romaneste.

 

Deci jur ca sunteti de pomina. Si spun asta razand.

Hm, nu as merge așa departe, cu C.I.A.

Mai repede e de la MI6 . :Haha:

Că traduce prea bine.

 

Și e și protestant.

Editat de Two
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E, hai sa nu exageram...

 

...69...:crazy:

 

Unul mai mititel. Var cu Harry.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea este de ce-i cauti dusmania. Ce nu e ok in tine, de trebuie sa te iei de viata altora? -te simti mai buna daca ii faci sa para mai rai decat tine? 

Cat de "buna"? -mai buna ca Cher si Angelina? -conteaza cat de celebra e persoana terfelita, sau cum?

Am considerat ca dezbatem o tema!!!    Eu ma iau de vietile lor????   Ele apar la TV sa spuna ca nu se dau indarat de la nimic sa faca pentru bani si in public si ma vezi pe mine ca le uresc.  Faptul ca sint bogate si renumite nu ma obliga pe mine sa le iubesc, sau sa fiu de acord cu stilul lor de viata despre care ele vorbesc in public, ca altfel NU exista, daca nu sint barfite in magazine locale.  Angelina nu este normala si nu este doar parerea mea.   Acesti actori n-au pic de respect pentru oameni simpli, se dau grande doar la sedinte politice sa ajute la voturi la vre-un politician, altfel lumea mai jos de nivelul lor sint doar servitori sau nici atit, apare imediat la TV scandalurile pe care le provoca.  Cher la fel este doar o umbra de inchiriat cu ora.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×