Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

a. si invata accentul moldovenesc ca sa te iubeasca toti clujenii din Floresti. aia din Marasti o sa te urasca, dar n-ai treaba `mneata cu ei.

 

Baga si maghiara la invatat ca poti lua cetatenia ungara rapid de tot si ai ACCES in lume!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Baga si maghiara la invatat ca poti lua cetatenia ungara rapid de tot si ai ACCES in lume!!!

ce misto!

acu ma apuc de invatat maghiara ca vreau si eu acces in lume. stii ce naspa e sa fi roman. te tin astia legat cu lanturi de calorifer si nici propriul oras nu ai voie sa-l parasesti!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai usor ajungi unde vrei cu pasaport maghiar decat romanesc, cred ca nu spun noutati.   Vin aici in vizita romani maghiarizati ca potopul ca pe acte romanesti nu primesc viza ... iar multi n-au bani nici sa ajunga la capatul orasului desi lanturile s-ar intinde, ca timp au mai mult decat altceva ... munca, bani din astea.

 

Hai arunca si idee sau reteta speciala de ... am uitat deja numele sarbatorii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Olga .... Maghiara + picioare lungi = keya succesului tau???? :crazy:

 

 

@ rodica: nu glumeam, chiar iau in serios treaba asta, intentionez sa ma mut intr-un orizont de timp de max 2 ani. In functie de cum gasesc de lucru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inca ce m-a ajutat enorm in succesul meu personal si profesional ca am si nasul proportional cu restul organelor, nu-mi cade din poze afara, sint 99,99% perfecta si am trecere/acces ... inca!!!   Nu oricine se poate lauda cu asta ...  accentul maghiar desigur ma evidentiaza dintre genericele artificiale, etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rodi, Office Depot e praf. Ca si la Genpact. Eventual daca iubesti sa faci ore suplimentare la greu.

 

O sa revin cu o lista, dar avand in vedere ca vrei sa vii in Silicon Valley al Europei, iti recomand sa faci un curs de management in IT - la Scoala Informala, spre exemplu. Sunt baieti extrem de seriosi cu rezultate f f bune.

 

http://scoalainformala.ro

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Huh?

N-am inteles nimic, Olga.

 

Eu subliniam ce e trendy la Cluj.

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×