Sari la conținut
Forum Roportal
thugtudor

Probleme diverse CS

Postări Recomandate

miam facut server de cs si knd vreau sa ma conectez imi zice: This server is using a newer protocol ( 48 ) than your client ( 47 ). You should check for updates to your client va rog care stie ajutatima

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:fish: Cine-mi Poate spune cum să modific fps-ul la counter ??? am procesor de 1.73 ghz placa video Mobile Intel 965 Express Chipset Family 32bit - E pe laptop 8)

 

am fps-ul la 110 dar cand intru-n joc imi scade la 20 :)

 

am fps-ul la 110 dar cand intru-n joc imi scade la 20 :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in fisierul de configurare (/addons/adminmod/config/adminmod.cfg) ai acolo comanda admin_password_field sau ceva de genu, vezi ce e trecut acolo dupa "_" , default e "_pw", daca e asa, inainte sa intri pe server scrii in consola: setinfo _pw parola ta . :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sal la toti ! Am si eu o problema la cs ... :-s La toate csurile kre leam instalat la pcu asta face asa . Intru in cs steam/nonsteam 1.6 intru pe un sv , timp de 10 min totul este in regula merge normal tot si am lag 6-10 pingu` . Problema este dupa aceste 10 min incepe sa se blocheze in aer . Merge bine 6 sec , se blocheaza 2 sec . Si pingu` este tot 6-10 . SI nu stiu de la ce e :cheer:...E nasol ca nu pot sa jok de la asta si am si reinstalat win si degeaba X( . faza e k dak dau rr la pc dupaia iar merge bn 10 min si dupaia 6 sec bn si 2 se blocheaza .

Va multumesc anticipat ! AsStept un raspuns :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. SCRIE CIVILIZAT. Sa stii ca e greu pentru un om normal (parerea mea, normal), sa citeasca kakao asa cum ai scris tu.

2. Cauzele sin 965: virusi, temperaturi mari, componente paradite etc. etc. etc. etc. etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
miam facut server de cs si knd vreau sa ma conectez imi zice: This server is using a newer protocol ( 48 ) than your client ( 47 ). You should check for updates to your client va rog care stie ajutatima

Este de la ultimul update valve!

Au facut servere steam no-steam...clientii cu steam nu se mai pot conecta de 47 iar cei fara nu pot pe 48

Romanii au gasit rezolvarea in cateva saptamani!

Cauta atent pe google protocol server 47+48 si vei gasi rezolvarea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nimic din cele de mai sus

Schimba rezolutia ca sa poti baga opengl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa devin un bun sniper!Dati-mi si mie niste sfaturi utile.Sunt deja bunicel dar...nu de ajuns.Ah..si inca ceva.Cum sa fac fast zoom?Am incercat sal fac dar nu iau pe nimeni. :yes:

 

 

 

 

Pai in primul rand nu trebuie sa te nimereasca adversarul de aceea ar trebui sa cauti pe net bunnyhop.cfg nu e cod si este folosit de multi jucatori.incearca sa mergi in zig zag daca esti in "camp deschis" dac e vreo cutie sau altceva folosesteo .

 

 

 

cand tragi incearca sa stai pe loc altfel glontul nu se va duce bn . dupa ce tragi apasa de 2 ori pe q pentru a fi mai rapid si a putea trage mai repede .

 

 

 

 

Mult succes :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×