Sari la conținut
Forum Roportal
thugtudor

Probleme diverse CS

Postări Recomandate

Salut

Am si eu o problema cu calculatorul

Am incercat cu mai multe versiuni de cs

Problema este urmatoarea

;intru in cs,dau new game,selectez harta,se incarca si cand ajunge la sfarsit se opreste

cand intru in consola apare:

NET Ports: server 27015, client 27005

Server IP address 127.0.0.1:27015

Server IPX address 00000000:000000000000:27015

Warning: Couldn't get duration of phrase 'sound\radio\bot\cooked\well_cover_you_you_defuse.wav'

InstallTutor - Tutor Setting is 0

couldn't exec addons/adminmod/config/adminmod.cfg

No masters loaded

Using default master

Bogus key length on CD Key...

Bogus key length on CD Key...

Invalid authentication certific

Mentionez ca atunci cand intru prima data imi apare sa bag cd key,si bag AAAAAAAAAAAAAAAA pana la capat

Va rog ajutatima

 

 

:) ... incearca "CS-Source"... mult mai putine probleme :)

eventual intra aici pentru mai multe info : :lol:

http://www.x7-zone.myforum.ro/viewforum.php?f=19&sid=5563a696f83ff829a59bdffa705ee4d4]

Editat de Katthya

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:crazy: ... incearca "CS-Source"... mult mai putine probleme :P

eventual intra aici pentru mai multe info : :cheer:

http://www.x7-zone.myforum.ro/viewforum.php?f=19&sid=5563a696f83ff829a59bdffa705ee4d4]

Da,las lua dar nu stiu de unde sal iau.

Peste tot unde caut gasesc ori un cs source cu bani,ori doar niste patchuri sau harti.

As folosi torrentele, dar nu prea imi merge.

Decat cu 200kbps.

imi poti recomanda de unde sami iau cs source?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut am apelat la forumu asta sperand ca cineva sa ma poata ajuta .

Deschid cs joc dar atunci cand bag cs in bara si vreau sa il deschis am o problema la deschidere nu mai merge imi arata o imagine negra si atat totul merge sunetul sageata dar in rest totul negru .astept un mesaj .

multumesc pt atentie :think: :lol2::lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut am apelat la forumu asta sperand ca cineva sa ma poata ajuta .

Deschid cs joc dar atunci cand bag cs in bara si vreau sa il deschis am o problema la deschidere nu mai merge imi arata o imagine negra si atat totul merge sunetul sageata dar in rest totul negru .astept un mesaj .

multumesc pt atentie :lol2::lol2: :(

 

 

daca ai placa video mai veche, schimb-o... si nu vei mai avea problemele astea !!!

daca nu, las-o asa si impacate cu ideea ca trebuie sa inchizi de tot CS-ul (decat sa-l bagi in bara) apoi sal redeschizi.

PS: Daca tot folosesti si alte aplicatii in timp ce joci, de ce nu schimbi "Display Mode" din CS....

EX: ....... Options/video/Display Mode/Run in a window , apoi Apply si OK... a ??!

:think:

Editat de Katthya

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am aceeasi problema, numai ca la mine mi se minimizeaza jocul cand il deschid, si e de la placa video, dar eu il rulez in Windowed Mode, incearca si tu sa bifezi Run in a window (Options -> Video -> bifeaza Run in a window ca asa iti merge mai bine jocul si nu mai ai probleme

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa sincera si unica(cred) mea parere C.sa. = Counter Succas!

DE CEEE?!? ar intreba unii! e prea static! imi place mai tare unreal tournamen 2003 sau 2004! combo jump, combo atac, combo pe unde vrei! gramezi de arme si vehicule in 2004 si daca vrei c.sa. joci cu un lighting gun sau chiar cu prastia cu luneta! Stie si ala headsot si alte alea si provoaca dependenta! Recomandat obezilor care vor sa slabeasca in fata calcului pentru ca la un joc de counter slabesti ca nu mananci pe cand la ureal slabesti pentru ca transpiri ca inecatu nu ai timpii morti din cs cu buy time si mars la ei la baza ca sa murim primii! No offence ment to cs fanatics! :pee

Mai exista si alte moduri de joc:Zombie Mod,Death Run,Hide And Seek.etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci.

Daca serverul este amx comanda poate fi amx_ss "player" amx_screenshot "nume" "numar poze"

Daca serverul este admin exact ca cele de mai sus doar ca in loc de amx se pune admin sau mani daca este CSS

 

Pozele se fac doar pentru wall.

In poze pot aparea linii, patrate cercuri sau semne care modifica jocul si se vad jucatorii prin pereti.

Cauta pe net coduri si uita te la imagini...sau descarca ti si joaca cu ele DOAR CA SA VEZI CUM SE COMPORTA

Mai sunt coduri gen No recoil unde tinta ramane fixa, speed unde jucatorul merge foarte repede, aim unde tinta jucatorului sare pe cap.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×