Sari la conținut
Forum Roportal
thugtudor

Probleme diverse CS

Postări Recomandate

Am facut un sv de cs :flowers: si nu pot intra ca admin (sv e pe admin mod)....si nu pot intra cu admin_password :cheer: ,eu nu prea mai stiu ce sa fac :yawn: va rog sa ma ajutati ca vreau sa fiu admin pe sv meu :flowers:

 

 

BHAAAAIII !!!! ESTI VICECAMPION international LA CS? :airkiss: am glumit :yahoo: vroaiam doars a ma distrez :doh:) nu stiu cum se face

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poi in primul rand trebuie sa ai grija ca nikul din Cs sa corspunda cu cel pe care l-ai trecut atunci cad ai creat serverul ,nu mai stiu exact ,parca intr-un fisier cfg. apoi intri pe server deschizi consola si scrii admin_password "parola setata de tine"(cu spatiu intre admin_password si parola) :spiteful: parca asa se face

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Joc cs de cativa ani si asa ceva nu mi sa intamplat...nu mai pot sa schimb arma din mana stanga in mana dreapta,nici cu h,si nici din consola...am mai observat ca la setari la placa video nu ma lasa sa schimb de pe mod SOFTWARE pe OPENGL..

Poate cineva sa ma ajute?? multumesc de intelegere..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ajutati-ma si pe mn pls !!! Am o problema cu cs-u , cand intru la cautare sv de joc imi zice ca nu gaseste ( netul merge foarte bine ) , am schimbat cs-ul de 100000 ori si tot nu vrea . Ajutati-ma pls pls pls !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×