Sari la conținut
Forum Roportal
thugtudor

Probleme diverse CS

Postări Recomandate

te duci la OPTINUI - > KEYBOARD - > cauti CTRL (pe care te lasi in jos) si schimbi cu SCROLL (dai in jos din el)

In acest fel adversarului ii va fi mai greu sa te ia.

Si nu poti sa devi asa expert in awp,peste noapte cu cateva sfaturi.Devii in bun in awp cu timpul,daca joci cu el mai mult timp.

Ala care zicea ca ar trebui scos awp nu are dreptate deoarece este un joc nu este in realitate si nu poti face un joc FPS in care sa folosesti sniperul ca in realitate(poate nu acum).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut as dorii sa va intreb daca stiie cineva de pe acest sait cum se creaza modele pentru cOunter sTrike??? :think:

 

cu Respect yo:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt bun la awp...Pot sa-ti zic ca eu am invatat sa joc cu awp-ul uitanduma pe youtube, la cei mai buni, si jucand pe un server de respawn. Este foarte bun antrenament un server de respawn,pentru ca esti mereu concentrat, stiind ca inamicii pot veni la stanga si la dreapta.

Altceva, incerca sa mai stai la panda, si cand il vezi pe unu, pune cat mai rapid tinta pe el, si trage.

Oricum, awp-ul poate fi stapanit numai cu experienta, deci continua sa joci si o sa fii bun.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o problema cu cs 1.6!

Sunt in franta si am internet de la un livebox de la orange telefon fix + cablu televizor + internet!

Am o viteza de 18 mb/s!

Pana in acest moment puteam juca cs pe servere de hide-n-seek din romania si din orice tara pana azi cand dintro data nu imi mai merge nici messu nici sa ma conectez pe niciun server de cs!

Imi arata banda aceea care ar trebuii sa se incarce si ramane asa!

Nu inteleg de ce nu merge messu si csul ptr ca ma pot conecta pe pagine de internet!

Mai am un laptop care e conectat prin wireless la livebox si nu are nici o problema!

La messenger am rezolvat problema,cand intru in messenger am in stanga sus messenger->conection preferences vi se deschide o fereastra si era bifat sus Connect directly to the Internet iar eu am bifat cealalta optiune de sub ea adica Connect via proxy server,tot acolo jos mai scria Internet conection era selectata optiunea High-speed(T1/LAN) am dat ok si mergea sa intru pe mess dar nu stiu daca este bine ca am ales acea optiune :yahoo: !

Dar cs-ul tot nu merge!

VA ROG FRUMOS AJUTATIMA :kiss: !

 

Ma puteti contacta la id soltan_antonio!

post-236407-1247147477_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut :o: am o problema cu stemu de fie care daca cand vreau sa jok un oarce jok mi-se restarteaza PC-ul ce sa aive :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sall all ...

Am si eu o problema cu cs .1.6

Dupa ce am instalat cs am vrut sa pun la video "OpenGL" si nu ma lasa sa schimb video

Mi se schumba direct pe "SoftWare"

Care ma puteti ajuta?

Multumesc anticipat !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bai am si eu nevoie de ajutor!! instalez orice cs si dupa cs il instalez mi se vede mare si arma ramane pe stanga si se vede urat e ceva din cauza de la OpenGL plm nush si trb sa mai astept vreo 3 zile sa poata merge cs-urile.va rog ajutatima!!! va sunt recunoscator;) :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am fi si noi recunoscatori daca ai vorbi limba romana asa cum a fost conceputa.

 

In fine. Problema cu arma pe stanga e din configuratie (cel mai probabil) si trece daca scrii in consola "cl_righthand 1"

Problema cu faptul ca ti se vede urat si mare implica mai multe; gen placa video prea slaba, drivere vechi sau setari incorecte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Am si eu o problema cu calculatorul

Am incercat cu mai multe versiuni de cs

Problema este urmatoarea

;intru in cs,dau new game,selectez harta,se incarca si cand ajunge la sfarsit se opreste

cand intru in consola apare:

NET Ports: server 27015, client 27005

Server IP address 127.0.0.1:27015

Server IPX address 00000000:000000000000:27015

Warning: Couldn't get duration of phrase 'sound\radio\bot\cooked\well_cover_you_you_defuse.wav'

InstallTutor - Tutor Setting is 0

couldn't exec addons/adminmod/config/adminmod.cfg

No masters loaded

Using default master

Bogus key length on CD Key...

Bogus key length on CD Key...

Invalid authentication certific

Mentionez ca atunci cand intru prima data imi apare sa bag cd key,si bag AAAAAAAAAAAAAAAA pana la capat

Va rog ajutatima

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×