Sari la conținut
Forum Roportal
thugtudor

Probleme diverse CS

Postări Recomandate

Am si eu o problema.Am steam (original) dar nu gaseste nici-un server la Internet (scrie : No internet games responded

to the query) iar cand bag "manual" un server tot nu merge(nu este de la firewall;este dezactivat)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Am incercat sa instalez Counter Strike Source, si am reusit, totul a mers bine. Dar cand sa deschid jocul mi-a dat urmatoarea eroare : Engine error: Enable to init shared system. Am auzit ca ar trebui sa instalez DirectX v. 9 , asta am si facut dar tot imi da eroarea aceasta. Va rog sa ma ajutati, sa-mi explicati ce ar trebui sa fac sa rezolv cu eroarea asta. Multumesc anticipat! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil nu e bun jocul. Incearca sa il iei din alta parte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna! Am incercat sa instalez Counter Strike Source, si am reusit, totul a mers bine. Dar cand sa deschid jocul mi-a dat urmatoarea eroare : Engine error: Enable to init shared system. Am auzit ca ar trebui sa instalez DirectX v. 9 , asta am si facut dar tot imi da eroarea aceasta. Va rog sa ma ajutati, sa-mi explicati ce ar trebui sa fac sa rezolv cu eroarea asta. Multumesc anticipat! :)

 

din pacate, si din happy, nu ma pricep la jocuri d-astea de noroc

dar shared system este o eroare interna, care probabil are legatura cu memoria

am raspuns nu pentru ca nu stiu nimic, ci ca sa incerci cu asta,

nu e verificat de mine personal iti spusai ca nu joc jocuri d-astea dar ..stiu din surse ca merge

bate-l pe google cu linia de jos , toata asa cum o vezi, ia-o cu copy si sa-i paste:

Counter Strike Source [PCFullGAME][Crack Incl][November 12 2008] KaYz 2008

 

o sa te duca la un torrent, care are 439 de seeds si 69 leechers, deci viteza mare, cam 17 minute durata la 2 GB

seeds inseamna calculatoare in care fisierele jocului sunt inca prezente si la locul lor

iar leechers , calculatoare in care jocul nu mai este sau nu mai este la locul lui

(a fost mutat din foolderul original si nu mai poate fi descarcat de ceilalti..)

daca nu nimeresti braila, da un semn aici , si-ti trimit linkul direct

bafta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×