Sari la conținut
Forum Roportal
hellen_girl85

E adevarat ca toti barbatii inseala?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Exceptand pe cei ce INCA nu au avut ocazia & motivul,toti inseala. :focus:

 

aici te contrazic si iti spun si de ce:

1. macar o singura ocazie s'o fi ivit pentru fiecare dintre ei pana cum

2. niciodata un motiv sau altul nu'l indeamna pe un barbat sa'si insele partenera, vorbesc de unu' care gandeste cat de cat rational.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu toti barbatii inseala chiar daca au avut ocazia . Mai exista si exceptii de la regula.

 

Sunt de aceeasi parere cu tine pana in clipa de fatza totul e super OK . Desi nu stiu cat mai rezist :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un barbat ce a inselat o data va incerca si a doua oara si a treia si asa mai departe. Odata intrat in "cercul vicios" cu greu va mai iesi.

Si exista si opusul unui astfel de barbat cel care respecta partenera si inaintea dorintei sexuale pune mai presus sentimentele ei si ale lui. Asta inseamna maturitate si inteligenta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un barbat ce a inselat o data va incerca si a doua oara si a treia si asa mai departe. Odata intrat in "cercul vicios" cu greu va mai iesi.

Si exista si opusul unui astfel de barbat cel care respecta partenera si inaintea dorintei sexuale pune mai presus sentimentele ei si ale lui. Asta inseamna maturitate si inteligenta.

Pentru c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg de unde ideea asta ca barbati inseala?! :( nuuuu, inseala! si nici femeile nu inseala! suntem fideli 100% pana la adanci batranete... :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Frate..ori ai baut clor??? :( Ce femeie ar accepta un curvar langa ea?? :lol2:

A spus-o vulgar, dar are dreptate. Fetele se simt atrase de de tipi care povestesc una-alta despre "foste".

Iar dacă vrei să fii complet bulversată, crede-mă că e destul să faci cea mai mică aluzie la lucruri care se

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A spus-o vulgar, dar are dreptate. Fetele se simt atrase de de tipi care povestesc una-alta despre "foste".

 

 

e aici te contrazic...ba din contra, au o bulina rosie daca se apuca sa povesteasca cum a facut-o cu fosta si cat de tauras e el... trebuie demonstrat , nu doar vorbe!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e aici te contrazic...ba din contra, au o bulina rosie daca se apuca sa povesteasca cum a facut-o cu fosta si cat de tauras e el... trebuie demonstrat , nu doar vorbe!

Eu am spus "cea mai mică aluzie". Chestii de genul " am avut c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×