Sari la conținut
Forum Roportal
hellen_girl85

E adevarat ca toti barbatii inseala?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

oooo! :cheer: ... m-am informat! :yahoo: imi cer scuze (lui, fanilor :spiteful: ) ca l-am corelat pe orlando cu telenovelele... e un actor mult mai... rafinat! (ce sa fac! gafez daca nu am memoria numelor... mai ales al actorilor! asta inseamna ca am vizionat si eu ceva din filmele in care a jucat...)

 

PS: stiu ca, aici, sunt off de multisor, dar trebuia sa corectez eroarea facuta de mine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu daca a mai fost deschisa tema asta,dar as vrea sa aflu mai multe.toata lumea vorbeste ca toti barbatii inseala si ca inselatul la barbati e un lucru normal care tine de hormoni si de instincte si ca de fapt ei au instinctele preistorice care sunt de necontrolat si le domina mintea si asta este motivul si scuza pentru care ei inseala. nu as vrea sa cred ca asa este,desi am cunoscut cateva persoane care au aceasta parere.:spiteful:(ca ei vor sa isi lase urmasi in toate locurile si acest instinct ii face sa doreasca cat mai multe femei..chiar daca dragoste e mare ..ei tot inseala si noi ar trebui sa intelegem asta.dar eu ma gandesc ca totusi nu mai suntem ca acum 2000 ani si ca ne-am educat,barbatii nu sunt maimute din preistorie(unii) si isi pot controla simturile.voi ce credeti?

Nu toti barbatii inseala. Ispita este in toti, dar e perceputa diferit. Ca si la femei, unii barbati au apetit sexual mai mare decat altii. Cat de "buna" ar fi partenera, tot mai apare cate una care iti suceste hormonii. Dar nu e neaparat necesar sa sari pe ea. Eu, desi am avut mai multe partenere, nu pot sa ma laud ca am inselat-o pe vreuna. Nu ca nu as fi avut ocazia, dar ceva din interior ma impiedica sa o fac!

Sunt si barbati care nu au cu ce insela, sau cat ar vrea ei, nu se uita nimeni la ei. Am vazut si femei care afirma astfel de lucruri: "l-am luat pe asta ca nu se mai uita nimeni la el"! Insa nu trebuie sa transformam in paranoie o ingrijorare. Adevarul e ca nu toti barbatii inseala!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu este adevarat ca toti recunosc ! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

barbatii care desi au tot ce si doresc de la o femeie dar calca stramb nu fac nici 2 lei, asa ca nu v bateti capul cu prostii , nu v subestimati ptr ca roata este rotunda si un cuvant spus aiurea ti se intoarce nimic nu ramane neplatit , in momentul in care faci pe cineva sa sufere oricat de mica ar fi suferinta v-a veni un moment in care si u vei suferi, abia atunci iti vei da seama ce inseamna sau poate nu :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×