Sari la conținut
Forum Roportal
hellen_girl85

E adevarat ca toti barbatii inseala?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sentimente de vinovatie? Nu.... La ce? Unii barbati au un talent extraordinar sa revina emotional la relatia de baza fara nici o mustrare, regret sau clipire de vina. E fabulos! Par atat de elastici sufleteste...

 

Qusay

 

 

Valabil si la femei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am auzit pe multi barbati ca ei chiar daca isi satisfac nevoile cu diferite tipe nu pun suflet si ca se intorc tot la prietenele lor(sau sotii);si nu considera ca au inselat-o deoarece nu pun suflet si ca in inima lor numai o femeie are loc(nu mai multe).

parerea asta mi se pare cea mai pertinenta si in cunostinta de cauza. Printzeso, :flowers:

 

Dar as pune problema invers: Femeile inseala mai mult ca barbatii. Caci ele falsifica orgasmele, nu barbatii. Tot ele se gandesc la alti barbati (nu fac nimic, dar viseaza la ei) pe cind barbatii se duc, rezolva treaba si gata. Ce e mai rau? Sa ti-o tragi cu o femeie straina 30 min intr-o luna sau sa stai cu un barbat strain in cap 30 de minute pe zi, uneori si in momentele cele mai intime ale cuplului? Sa nu ma contraziceti ca sigur si voi ati fost curioase "oare cum ar fi sa-l am pe ala partener?". Si asta e o inselatorie mai mare. Eu zic ca mai bine te duci si afli raspunsul juma de ora decit sa-ti imaginezi povesti luni de zile.

 

Si ca sa-mi sustzin parerea vin si intreb: daac un cuplu frecventeaza un club de swingeri, cine pe cine inseala? Nu cumva cel care incepe primul sa sa aiba sentimente relativ la alta persoana intilnita pe acolo prin club?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uneori, atat femeile cat si barbatii inseala din razbunare (reciproca0. Alteori se intampla pur si simplu. Dar si cu femeile! Ce, noi si aici suferim discriminari? Pentru mine a-ti insela iubitul e la fel de grav ca a-ti insela sotul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Zeta Iubitul e iubit..sotzul e cu totul altceva. Dar oricum nu e adevarat ca toti barbatii insala. Unii nu vor sa isi insele partenerele...altii nu au cu cine sa le insele!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei bine....exista si barbati care nu inseala...

Chestia asta cu inselatul se intampla numai din cauza unuia din parteneri...iar daca nu este din vina unuia, inseamna ca acea relatie a fost doar un vis...

As putea sa spun (va rog sa ma contraziceti fetelor/femeilor ) ca voi, cand inselati, inselati cu inima...iar barbatii in proportie de 80 % sau mai mult...inseala doar pt SEX si atat !!!

 

Eu pana acum nu mi-am inselat sotia...si nu cred ca as putea sa o fac .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca nu-mi place sa recunosc, majoritatea barbatilor inseala. Asa e firea lor! Exista totusi unitati care sunt fideli. Cred ca daca iubesc foarte mult pe cineva nu o vor insela niciodata, insa daca nu sunt satisfacuti atunci cauta satisfactii in alta parte. Asta e...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ei bine....exista si barbati care nu inseala...

Chestia asta cu inselatul se intampla numai din cauza unuia din parteneri...iar daca nu este din vina unuia, inseamna ca acea relatie a fost doar un vis...

As putea sa spun (va rog sa ma contraziceti fetelor/femeilor ) ca voi, cand inselati, inselati cu inima...iar barbatii in proportie de 80 % sau mai mult...inseala doar pt SEX si atat !!!

 

Eu pana acum nu mi-am inselat sotia...si nu cred ca as putea sa o fac .

 

 

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL insala cu inima :doh:)))))))))))))))

 

Al3xx inceteaza sa mai vezi barbatii ca pe niste fiinte care se gandesc doar la sex. Si in mintea femeilor se intampla acelasi lucru!

 

Totusi ai dreptate..insel daca o vad pe una mai frumoasa, mai deschisa, mai comunicativa...mai inteligenta...cu alte cuvinte mai atragatoare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×