Sari la conținut
Forum Roportal
hellen_girl85

E adevarat ca toti barbatii inseala?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu cred, vreau sa cred si sper sa cred in continuare ca nu toti barbatii inseala.... (daca nu as crede asta....as deveni lesbiana...)

felicitari barbatilor care nu inseala :offtopic: :crazy: ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt convinsa ca nu insala barbatii mai mult decat femeile

deci intrebarea e potrivita pt ambele sexe

oricum nu cred ca toti si toate insala.sunt convinsa ca exista si persoane fidele,pe aici pe undeva..... :offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu cred, vreau sa cred si sper sa cred in continuare ca nu toti barbatii inseala.... (daca nu as crede asta....as deveni lesbiana...)

felicitari barbatilor care nu inseala :crazy: :) ...

 

:offtopic: avem topic la diverse cu lesbianismul :crazy:

 

nu toti inseala mai sunt si exceptii ... rare, dar sunt :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu recunosc ca insel, am prieteni care au relatii de lunga durata...inseala si ei...am avut relatii intime cu femei ocupate...inseala si ele... nu mai am ce sa zic :flowers: atata timp cat celalalt nu stie,nu are de suferit...relatia merge bine totul e ok

Ai scris-o chiar mai bine decat as fi putut sa o scriu eu. Da, inselatul este o realitate. Ceea ce ma scoate din minti uneori, iar alteori ma face doar sa zambesc, este afirmatia ABERANTA ca insela mai cu seama/in special/doar...barbatii!!!

Stimati oameni buni, pentru a miliona oara: porcii aia de barbati nu inseala intre...ei, CI CU ALTE FEMEI. Astfel incat exista o EGALITATE. Nu imi veniti cu argumente stupide de genul ca se duc la alea de pe centura (asta in ideea ca barbatii care inseala sunt mai multi dpdv numericeste pentru ca o "centurista" are norma extinsa si astfel se ajunge la...egalitate). Am tz prieteni care inseala si nici unul, dar absolut nici unul, nu s-a dus pe centura!

Am umblat si eu cu destule femei maritate. Care...inselau! Erau avide de dragoste! Dragoste, care, la ele acasa NU MAI EXISTA din varii motive.

Asa ca nu mai scoateti povestea asta veche de la naftalina: si femeiel inseala IN ACEEASI MASURA.

Aaaa! Poate ca doriti sa dezbatem motivele pentru care inseala, caci daca tot a venit vorba, trebuie spus ca barbatii si femeile inseala din motive DIFERITE. Dar asta este un cu totul alt subiect, pentru vorbitorii de AE topic :flowers:)

Editat de Her

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

[buna!Da e foarte adevarat ca toti barbatii insala.Motivul nu cred ca e cel care il spui tu ci pur si simplu ca asa considera ei ca sunt mai barbati si daca ai observat in cercul de prieteni ei sunt laudati in momentul in care au comiso!Si daca vrei sa stii in ziua de azi si majoritatea femeilor fac acelasi lucru.Numai ca noi suntem vazute ca niste curve daca inselam.Ar trebui sa fie egalitate,nu?Sincer nu am inteles niciodata de ce noi suntem curve daca inselam si ei sunt laudati!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

toti oamenii au simturi, dar e important ca fiecare sa stie sa se foloseasca de ele. Daca poti realiza ca persoana de langa tine, care ar suferi oricand alaturi de tine, este cel mai minunat lucru care ti s-a intamplat vreodata, nimeni nu mai conteaza in rest.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
[buna!Da e foarte adevarat ca toti barbatii insala.Motivul nu cred ca e cel care il spui tu ci pur si simplu ca asa considera ei ca sunt mai barbati si daca ai observat in cercul de prieteni ei sunt laudati in momentul in care au comiso!Si daca vrei sa stii in ziua de azi si majoritatea femeilor fac acelasi lucru.Numai ca noi suntem vazute ca niste curve daca inselam.Ar trebui sa fie egalitate,nu?Sincer nu am inteles niciodata de ce noi suntem curve daca inselam si ei sunt laudati!!!!!!!!

poi...noi nu suntem catalogati ''curvari''????

unde vezi tu alt termen???? :flowers:

diferenta este ca noi barbatii nu prea acceptam curvistinele...prin definitie...iar voi fetele ne adorati daca suntem curvari :yes:

si daca nu ma crezi...iti fac acum demonstratia afirmatiilor mele oricand :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va salut! sunt noua pe forum...

Referitor la inselat...mai e la moda fidelitatea? mi-ar place sa cred ca da, insa oriunde ma uit in jurul meu vad exact contrariul. eu una, insa nu cred ca as mai putea trai cu sotul meu daca l-as insela...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
diferenta este ca noi barbatii nu prea acceptam curvistinele...prin definitie...iar voi fetele ne adorati daca suntem curvari :focus:

si daca nu ma crezi...iti fac acum demonstratia afirmatiilor mele oricand :crazy:

Frate..ori ai baut clor??? :yahoo: Ce femeie ar accepta un curvar langa ea?? :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×