Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Am visat ca mi-am salvat un coleg de la moarte...vroia sa se sinucida, aruncandu-se de la inaltime..doamne, cat am mai zbierat la el...pana la urma l-am convins, si l-am tinut in brate, strans, vreo 5 minute, pana s-a linistit...dimineata m-am trezit ragusita, si cu muschii tremurand din cauza contractiei...sper ca nu am zbierat prin somn :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da,e posibil inelul sa fie legat de maritis sau de dorinta de a te casatori si a nu afla pers. potrivita.

Fratele meu s-a casatorit si eu am visat ca locuia intr-un castel langa apa si era print-in vis, am furat o piersica din gradina lui gandind ca e fratele meu si n-o sa se supere.

La cateva luni,o intamplare a facut sa se mute in alt oras, la Dunare si sa aiba o evolutie rapida -in cursul unui an sa obtina casa si masina si un serviciu de vis (o zi lucra si 3 era liber),concedii si bani.

Am beneficiat si eu de asta(piersica),m-a ajutat mult,ba chiar mi-a si botezat un copil.

bravo tie..mai eu nu vreau sa ma marit, deocamdata sunt destul de tanara pt asta :stars: :tease: :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In Secta-pai mai clar nici ca se putea;visul spune exact acest lucru,ca nu vrei inca sa te mariti.

Si sunt f. de acord ,doar m-am maritat din dragoste,acum 17 ani.

E greu de trait cu cineva diferit ,probabil si cu altul asemanator tot greu e .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am visat ca vroia un canibal sa ma omoare... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×