Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

se mai intampla...dar bine ca nu te-am visat pe tine vrajitor :luck:

dar tu....nu visezi?!

 

dorm prea putin ... sa mai visez ceva ! :luck:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
visele ne carcaterizeaza iar topicul asta ar trebui mutat la coltul vesel :luck:

nu ma supar...n-am stiut unde ar fi locul perfect...asa ca l-am postat aici...ori am visat ca ar trebui postat aici? :luck:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de exp: o floare uscata inseamna o intamplare neplacuta, acest gen de teme ar trebui discutat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ei bine, pentru asa ceva sunt alte topicuri.....ca m-am uitat, dar aici fiecare isi spune visele, daca vrea, iar altii, daca n-au ce face pot sa le comenteze :luck:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ei bine, pentru asa ceva sunt alte topicuri.....ca m-am uitat, dar aici fiecare isi spune visele, daca vrea, iar altii, daca n-au ce face pot sa le comenteze :luck:

 

si tu ce branza vrei sa obtii cu topicul asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am visat ca mergeam prin Buc. ca sa ajung la club Office si am ajuns in SUA. :luck: :luck:

M-am asezat la o masa si mi-a adus un chelner salata de vinete si apoi niste fructe confiate... iar apoi nu mai stiam pe unde sa ma intorc acasa. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am visat ca mergeam prin Buc. ca sa ajung la club Office si am ajuns in SUA. :lol2: :rot:

M-am asezat la o masa si mi-a adus un chelner salata de vinete si apoi niste fructe confiate... iar apoi nu mai stiam pe unde sa ma intorc acasa. :crazy:

 

se pare ca toti ati visat ca va rataciti prin America fara pasaport :crazy: o fi din cauza forumului :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ups !

 

a trecut

 

 

 

pe aici ! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am visat odata ca eram noaptea intr-un cimitir de maicute, dar cavourile erau in picioare iar in loc de "capac" erau acoperite de o sticla prin care se vedeau......maicile. :rot: . Trebuia sa ma intalnesc cu niste persoane dar ratacisem drumul, si nu stiu cum se facea ca mereu ajungeam pe aceeasi poteca luminata straniu....lumina venea din ochii...maicutelor care erau ca niste mici felinare verzi! :crazy: ar fi trebuit sa ma sperii, dar eu eram foarte calma, linistita ca si cum ma plimbam intr-un muzeu.....oricum, a fost interesant! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×