Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Azi noapte am visat ca eram Gigolo si ca violam tot ce gaseam pe strada (femei, barbati, cainii) :cow: pe bune ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum vreo doua nopti l-am visat pe seraphimovic, si cand m-am trezit am fost mirata pentru ca nu prea am vorbit cu el pe forum. Oricum sa nu va ganditi ca a fost un vis erotic sau ceva de genu, pur si simplu stateam de vorba si era super de treaba. Si acum mi se pare ciudat ca l-am visat, dar a fost un vis frumos.

Editat de buffy_raluk

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum vreo doua nopti l-am visat pe seraphimovic, si cand m-am trezit am fost mirata pentru ca nu prea am vorbit cu el pe forum. Oricum sa nu va ganditi ca a fost un vis erotic sau ceva de genu, pur si simplu stateam de vorba si era super de treaba. Si acum mi se pare ciudat ca l-am visat, dar a fost un vis frumos.

;) da` l-ai vazut(intalnit) vreodata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La naiba ! trebuie sa scriu din nou . Mi s-a resetat din senin calculatorul

 

 

In drum spre casa ( dupa ora 21 e o placere sa circuli , chiar si prin centru ) , ma gandeam ce vis ciudat am avut ...

 

Un excavator urias ... din acelea ce sunt construite le scara gigantica ... sapa ... si iar sapa , incontinuu , neobosit

La un moment dat isi schimba brusc unghiul de lucru , si incepe sa sape intr-o cu totul alta directie .

Dar deodata ceva se intampla ... nu stiu exact ce .

Bratul sau enorm se opinteste zadarnic ... dar nu mai reuseste sa muste pamantul ... articulatiile cedeaza cu un troznet ,

... apoi ... intr-un zgomot asurzitor ...

se prabuseste intr-un nor de pulbere cutremurand pamantul

 

L-am simtit ca pe un cosmar .

M-am trezit nervoasa si obosita

 

Acum ma voi seda , pentru orice eventualitate

 

:flowers:

Editat de euinsami

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

i-am visat pe ai mei bunici... si tinand cont ca au murit de doar o saptamana ...nu m-ar supara sa se intample din cand in cand..ba dimpotriva.

Sper ca va e ok acolo pe unde sunteti..si multumesc pentru tot :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×