Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

visele sunt vise...unele impottante....altele neimportante....

dar vise urate nu aveti?....ultimul meu cosmar a fost acum 3 luni....am visat ca bunica mea ne omora pe mine, mama si pe fratele meu....si tata nu facea nimic sa o opreasca.... ;)

PS: sun t noua pe aici asa ca va salut....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ati visat azi-noapte?

Eu am uitat visele de azi-noapte :shout:

am visat ca aveam un copil.adica eram tata.nu stiu cine l-a nascut.a aparut de undeva dintr-o cada cu apa.maica-mea tot zicea:'ce mare e!ce mare e!'.nu l-am vazut la fatza.si pe tot parcursul visului simteam o disperare cumplita gandindu-ma la responsabilitile pe care le voi avea,si in al doilea rand pt ca nu stiam cine e mama.chiar si acum ma intreb cum ar fi fost daca s-ar fi intamplat in realitate :shout: .e genul de vis pe care ti-l amintesti foarte limpede dimineatza si iti chinui mintea toata ziua,incercand sa gasesti un sens.

(precizez ca m-am culcat pe la 5 dimineatza si m-am trezit pe la 3 jumate dupa-amiaza,desi nu obisnuiesc sa dorm asa mult chiar daca ma culc tarziu)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In seara trecuta,am visat urat tare..

Se facea ca undeva intr-un cartier aici din galati,pe peretele unui bloc(la Parma) era un panou de sticla,cu niste foi pe care scria ceva urat in ele,,blesteme si alte chestii,nu stiu ce anume...si cand cineva si apropia sa citeasca,geamul se spargea brusc si.. ii taia fata acelui om... apoi geamul se punea la loc,singur...SI am vazut un caz de asta si m-am dus acasa speriat.M-am culcat,si peste noapte m-am trezit cu panoul la mine in casa,si in el era o papusa(gen Chucky)M-am uitat la el si acea papusa a spart geamul si a iesit dupa mine.. sa ma.. omoare... pe urma tin minte ca a mai fost ceva,dar ceva urat,nu mai stiu sigur... oricum m-am trezit naspa din somn...

Editat de N!gh7 W0lf

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce am visat??cam ce visez de 3 nopti incoace :flowers: ...pe fostul, se face ca stam de vorba si sfarsim mereu prin a ne saruta....e mereu acelasi vis obsedant.. :crazy: .in consecinta, i-am trimis azi dimineata un mesaj si i-am zis sa nu ma mai caute...sa ma lase in pace 4 ever.... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azi noapte am visat ca i-am gasit portofelu` lui Ludovic nu stiu care (ideea e ca eram la curtea Frantei).

Gentelman i l-am inapoiat-n`avea mare lucru in el..da` stiti voi buletinu permisu` talonu-iar el mi-a dedicat balul (care oricum avea loc in seara aia). Iar la bal a cantat Robbie Williams.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Azi noapte am visat ca i-am gasit portofelu` lui Ludovic nu stiu care (ideea e ca eram la curtea Frantei).

Gentelman i l-am inapoiat-n`avea mare lucru in el..da` stiti voi buletinu permisu` talonu-iar el mi-a dedicat balul (care oricum avea loc in seara aia). Iar la bal a cantat Robbie Williams.

 

vezi ca si arana a visat ceva tot cu un portofel ... o fi ceva in aerul viselor ... :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×