Sari la conținut
Forum Roportal
_cata

Unde va veti petrece revelionul ?

Postări Recomandate

Am vrut sa-la petrec cu niste prieteni intr-o vila sau hotel in statiunea Moneasa (AR) dar nu mai este nici un loc. Stupid nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sincer em era chiar de asteptat.

 

foarte probabil eu voi sta acasa (asta e insa cam plictisitor) si ma voi stradui sa fiu primul care o sa scrie in anul 2005 pe forumul roportal.

 

pe.sa.:cel putin o sa am grija sa scriu inaintea lui dracaula de data asta! :twisted: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu ma gandeam sa ma duc la munte. am gasit in vara la busteni o femeie foarte simpatica care inchiriaza apartamente la curte si ne-a dat multe idei .... e super acolo, mai ales ca se poate urca si la gura diham cu caruta trasa de cai cu zurgalai! e super! numai pentru senzatia asta as urca! si ideea de a pleca intre rev si craciun e f buna!!!!

 

Spune-mi te rog cam care ar fi preturile acolo !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in la.A. :dee

 

Wow !! Vorba unei vechi reclame, "unii nu pot decat sa viseze la aceasta" ... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei lasa ca am sa-ti trimit o vedere sa para visul mai real. :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ei lasa ca am sa-ti trimit o vedere sa para visul mai real. :winca:

 

O sa-o astept cu mult drag!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este super! Dar la soare costa...

 

Chiar nu ma costa cu mult mai mult decat daca as merge in acea perioada undeva in tara!Diferenta de pret este insesizabila! :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca de obicei creca o sa tin un chef LA MINE ACASA ca in fiecare an, cu prietenii, familia si cu toti la care tin, nu cred ca as putea sa ma duc altundeva sa-mi petrec revelionul, probabil o sa inchiriez undeva anu asta, sa nu mai fac revelu' acasa, da tot cu prietenii in orice caz !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×