Sari la conținut
Forum Roportal
_cata

Unde va veti petrece revelionul ?

Postări Recomandate

Chiar daca e doar luna octombrie, e deja cazul sa ne gandim la petrecerea de revelion. Eu unul chiar nu am idee ce voi face in noaptea dintre ani, sincer mi-as dori sa merg la munte dar, vai ! preturile nu sunt facute si pentru muritorii de rand ! Asadar caut sa va intreb pe voi, poate prin raspunsul vostru imi veti da si mie o sugestie : unde si cum intentionati sa va petreceti reveliunea ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De obicei il petrec impreuna cu colegii la unul din noi acasa. Nu m-am gandit inca ce voi face anul asta. Mai e timp.

In legatura cu plecarea la munte prefer sa plec in intervalul dintre Craciun si Anul Nou deoarece preturile sunt mai rezonabile si stau toata perioada cu suma de bani pe care as fi platit-o pentru 2 zile de revelion.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In mod sigur revelionul il voi petrece cu prietenii, la unul dintre noi acasa. In ceea ce priveste muntele, voi pleca pe munte de Craciun ( din acelasi motiv spus si de Roportal(Bogdan daca am inteles bine :cry: ) ) dar si in ziua imediat urmatoare de revelion, asta pentru ca valea Prahovei este foarte aproape :dee/ :dee/ .Cred ca voi alege Cheia sau Predeal! :scratch:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu voi face plaja. :cry: ....si bineinteles ca.....ma voi gandi la voi :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu voi face plaja. :) ....si bineinteles ca.....ma voi gandi la voi :dee

 

Multumim :cry: :cry: :cry:

Iar noi vom arunca un bulgare pentru tine :pee :pee :pee :pee Si ne vom da cu saniuta :pee :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu voi face plaja.   :x ....si bineinteles ca.....ma voi gandi la voi :dee

 

Iar Mos Craciun iti va aduce cadourile in slip.. ::x: ::): ::):

 

Yo aflu unde fac Revelionul cu doua zile inainte de noaptea cu pricina... asa sa-a intamplat mereu... :dee :dee :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu ma gandeam sa ma duc la munte. am gasit in vara la busteni o femeie foarte simpatica care inchiriaza apartamente la curte si ne-a dat multe idei .... e super acolo, mai ales ca se poate urca si la gura diham cu caruta trasa de cai cu zurgalai! e super! numai pentru senzatia asta as urca! si ideea de a pleca intre rev si craciun e f buna!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa-la petrec undeva la caldura,la soare!Locatia exacta nu o stiu deocamdata...

Oricum,un lucru este cert:nu in tara! :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×