Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

...lumea ar trebui sa se obijnuiasca cu asa ceva...

 

 

 

 

 

 

 

 

Din contra , lumea nu trebuie sa se obisnuiasca cu astfel de obiceiuri barbare importate de pe la triburi africane !

 

P.S. CEAUSESCU A MURIT DE MULT TZARANILOR CU IDEI PRECONCEPUTE SI TAMPITE TOTODATA

 

 

 

:blink: Vorbeste despre tarani , cineva care isi gaureste partile corpului ca si sclavii africani care erau vanduti prin targuri ! :stars:

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu va inteleg, zau :stars:..daca va nasteati cu gaura in limba ( sau ma rog, si in alta parte ) era tragedie... nu stim ce sa mai copiem din stanga si din dreapta... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... Societatea nu accepta piercingul..il tolereaza,vrea-nu vrea.Da,inca sunt oameni care isi fac cruce de trei ori la vederea a ceva mai scandalos decat "normalul",sunt job-uri in care nu ai ce cauta cu un piercing(ex:fratele meu a fost privit foarte sceptic si apoi respins din aceasta cauza ,incercand sa se angajeze in cadrul armatei..)si cred ca mai exista locuri de munca in care poti avea greutati in a le obtine cu un piercing-doua-trei,la vedere...ca asta e Romania,inca!

 

Si sper sa ramana tot asa Romania. Nici eu nu te-as primi daca te-as vedea "gaurit". Daca doresti sa fii acceptat in unanimitate , gasesti "conationali" printre membrii triburilor africane !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

voi aveti probleme cu capul ? ce legatura are pierceul cu ce stie omul? daca eu sunt cel mai bun la informatica si am un pierce tu nu ma mai angajezi in firma ta? toti care aveti aceste conceptii sunteti ori trecuti de varsta.. ori comunisti convinsi,o sa ajungeti sa ziceti ca ar trebui sa se deie paine si lapte pe cartele si sa circulam duminica odata numerele pare odata cele nepare.aveti probleme grave si numa poluati forumul cu idei stupide,fiecare face ce vrea,asa cum voua nu va plac cei cu pierceuri nici oameni normali nu prea agreaza idioti comunisti ca majoritatea dintre voi,pentru ca asta sunteti pana la urma,inflexibilitate totala.halal oameni...

 

 

nu va stiti lega doar de lucruri total aiurea.nu conteaza ca consuma zilnic in mod excesiv alimente total artificiale,aia nu e problema,doar un amarat de fier chirurgical e baiu.sau ca femeile(am vaz ca sunt multe pe acest thread) folosesc jeguri de produse pt par,aia iarasi nu e problema.

Editat de blueincorporation

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu mi-as pune in limba, poate doar in ureche. :pardon:

Oricum fiecare face ce vrea cu corpul lui, din partea mea poate sa-si puna cineva pierce oriunde are el chef. :focus:

blueincorporation ai dreptate. Daca te duci sa te angajezi undeva, cel mai mult conteaza ce stii. Daca esti cel mai bun in domeniu, poti sa ai cate pierce-uri vrei, tot ai merita postul. :no:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta imi aduce aminte de "no sex in the champagne room":

 

"If a girl has a pierced tongue - she'll probably suck your d*ck

[Levert: That'd be great..]

If a guy has a pierced tongue - he'll probably suck your d*ck

[Levert: I don't want that, no..]"

 

iar asa ceva face sa mi se inmoaie genunchii... :pardon:

post-94892-1178452088_thumb.jpg

Editat de bit7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi.am facut un pierce in buric acum 2 saptamani si ceva pentru ca am pierdut un pariu.saptamana asta la sfarsit ar fi trebuit sa imi schimb cercelul..dar...astazi mi s.a rupt gaura.cat am avut cercelul medicinal am avut mici probleme care mi se pareau normale...zona inrosita..dureri mici.nush ce sa fac acum cu rana ca sa se vindece.in plus incepusem sa imi placa ideea de pierce si as vrea sa imi fac altul dak se poate si se vindeca.need help.tnx

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

azi vreau sa imi fac si eu :D imi e cam frica...sa nu patzesc ceva la limba....

va sfatuesc sa nu va facetzi si voi....in 1 rand...dak au mai multzi nu o sa mai fie asa de frumos...important...

in 2 rand...doare :yes:(cred)

 

 

bafta:*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S-a rupt pt.ca nu a fost facut cum trebuie.Si eu am un piercing in buric de vreo 5 ani insa l-am facut la un salon foarte bun unde a costat vreo 50 de euro cu totul insa s-a meritat.Du-te la persoana care ti l-a facut si intreaba de unguentul acela ce trebuie dat ca sa se vindece rana.Sincer chiar numai stiu cum se numeste ca au trecut 5 ani de atunci,insa mie mi-au dat cei de la salon un unguent foarte bun.Sau te poti duce la un salon sa intrebi ce se poate face.Numai bine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×