Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu am terminat cu pierce-urile... acum vreau un tatuaj micutz pe abdomen...

 

ah, uitati ce machiaje au astia 2 din poza si ce pierce-uri... :blink: super cool. (eu una nu cred ca as putea sa port atatea)

 

Eu una nu am nici un fel de pierce.

Atat ca aveti grija sa nu se infecteze ceva pe acolo. Oare se poate ajunge la cancer de piele sau sunt eu prea crizata :tease:

Sa auzim numa de bine :yes:

 

nu se face cancer de piele din atata tot. doar poti da in :alien: vasectomie :blink: daca nu ingrijesti zona cum trebuie... ah, si de la cel din buric poti face o natie de cancer, la fel, daca nu e ingrijit. asa am auzit si eu... ca o fi sau nu adevarat, nu stiu...

post-27664-1156577981_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E rau sa ai pierce-u in limba! Trebue o luna sa nu faci sex oral si sa te saruti mai rar! Nu trebue sa bei alcool si nici sa fumezi (ca sa nu te doara)! 2, 3 zile nu poti mina ca lumia! Si fiecare data dupa ce mininci trebue sa-ti clateshti gura cu "Furacilina" :headspin: ! Dar macar poti sa arati limba la toti, macar ai sa ai motiv de ce sa o arati!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E rau sa ai pierce-u in limba! Trebue o luna sa nu faci sex oral si sa te saruti mai rar! Nu trebue sa bei alcool si nici sa fumezi (ca sa nu te doara)! 2, 3 zile nu poti mina ca lumia! Si fiecare data dupa ce mininci trebue sa-ti clateshti gura cu "Furacilina" :flowers: ! Dar macar poti sa arati limba la toti, macar ai sa ai motiv de ce sa o arati!

 

asa: :crazy: ?

 

hehe! e cool un pierce in limba...

ia uitati unde-si mai pune lumea pierce-uri:

post-27664-1157026139_thumb.jpg

Editat de Aislinn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca in general piercing-ul este la fel de util ca si pestelui bicicleta. Si pe linga asta arata ca dracu'.

Editat de Victor Apostu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma gandesc de ceva timp sa`mi pun pierce in spranceana...dar nu prea stiu ce si cum sa folosesc...si nici nu vreau sa ma duc la salon...vreau sa mi`l dau eu...cine ma ajuta?? EMAIL ME!

 

daca lasi si o adresa de mail....te sfatuim:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce ati trebuie neaparat nu esti frumoasa si fara ?

doar ca e la moda nu va inteleg si eu sunt tinara dar daca ati place e decizia ta ai tai stiu?

dar mergi la un salon daca chir vrei ca banuiesc ca nu e asa usor sa il pui mai ales ca trebuie sa faci gaura mergi la salon cel mai bine bafta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Piercing

Nu pot sa nu ma intreb oare cum se descurca astia cu igiena corporala printre atitea suruburi? Oare pot munci? :offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×