Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

The Sims 2

Postări Recomandate

nu se instaleaza, crack-ul il pui in folderul unde ai tu instalat The Sims 2

deci ca sa mearga de exemplu Sims 2 Pets e nevoie doar sa-i pun crackk-ul in folderul de instalare al Simsului 2 cel simplu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut! am luat sims 2 si ma joc de 2 zile la el dar azi mi s au blocat cei doi membrii al familiei in cada. restul functiilor merg dar ei doi sunt blocati acolo si orice misiune le as da nu se mai misca. aveti idee ce pot face?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci ca sa mearga de exemplu Sims 2 Pets e nevoie doar sa-i pun crackk-ul in folderul de instalare al Simsului 2 cel simplu?

da

PLS HELP!IN TIMP CE SE INSTALEAZA SIM 2 IMI APARE O EROARE CARE IMI DA RETRY SI CANCEL SI DACA DAU RETRY NU RASPUNDE .PLS HELP!CE SA FAC!

trebuie sa ii bagi un crack

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor! Am facut si eu rost de curand de Sims 2. In fine. Acum e la zi sa ai 3, dar nu sunt dispusa sa mi-l cumpar, si nici nu-l gasesc, deci...As vrea sa va deranjez cu o intrebare. Stie cineva unde pot sa bag obiectele downloadate din Sims 2? Astfel in cat sa nu mi se strice tot jocul :spiteful: .

Multumesc anticipat.

O seara frumoasa! :tease:

Editat de FyUtZa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o nelamurire du unde por face rost de tsbin sims 2 .exe dor cu el imi merge si nush de unde sa fac rost

daca ma puteti ajuta contactatima la id. iulia_barb

ms mult :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o problema cu jocul. Dupa ce l-am instalat, am bagat crack-ul etc intru in joc si ma pot juca vreo 10 min pentru ca dupa aceea imi apare o casuta cu "The application has crashed. The application will now close." Are cineva vreo idee cum as putea sa rezolvez aceasta problema? plz help me.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stie cineva unde pot sa bag obiectele downloadate din Sims 2? Astfel in cat sa nu mi se strice tot jocul :cry: .

Multumesc anticipat.

O seara frumoasa! :o:

In My Documents/EA Games/The Sims 2/Downloads. Daca nu aveti folderul Downloads, creati-l!

 

Va rog frumos,puteti sa imi spuneti de unde sa descarc sims 2 gratis.

L-am descarcat de 1000 000 de ori dar erau doar prosti.

V-as fi recunoscatoare daca mi-ati putea spune de unde sa-l descarc.

Multumesc ptr intelegere.

Ramona :P

Cititi raspunsul de la pagina 48 dat de Beckham 23

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o mare problema la joc...nu l pot juca mai deloc....mi-a adus taicameu din strainatate the sims 2 originalu si nu merge...adica intru pe el joc 10-15 minute si dupa imi iese si imi da mesajul The application has crashed. The application will now terminate" sau ceva de genu....deci ma enerveaza la culme ...si imi place la nebunie jocul....l am reinstalat de 2 ori ...si tot asa imi face....va rog ajutati-ma...Multumesc anticipat !

 

Ramo :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×