Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

The Sims 2

Postări Recomandate

E cam slabutz calcu tau(procesoru,de ex...)...incearca sa maresti memoria virtuala...poate ajuta chestia asta...si modifica setarile jocului,mai ales pt video...poate prinde ceva viteza.

Poate mai ai si ceva spyware,care sa solicite in plus calcu... instaleaza programelul asta( Advanced SystemCare) ,sa-ti faca ceva curatenie in calc...ca antivirus cred ca ai deja. http://iobit.com/

nu stiu cum sa te ajut mai mult...incearca sa defragmentezi calc-ul...si sa lasi ceva spatiu in partitia C.Si asta ar putea sa ajute.

Editat de Arcangelo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna.. vreau sa imi cumpar sims 2 h&m fashion stuff.. dar am auzit k trebuie sa am si sims 2 simplu pentru a instala stuff.. este adevarat??? .. va rog mult simi spuneti ..:o::X:.. MULTUMESC

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna.. vreau sa imi cumpar sims 2 h&m fashion stuff.. dar am auzit k trebuie sa am si sims 2 simplu pentru a instala stuff.. este adevarat??? .. va rog mult simi spuneti ..mad.gifX:.. MULTUMESC

 

buna.. vreau sa imi cumpar sims 2 h&m fashion stuff.. dar am auzit k trebuie sa am si sims 2 simplu pentru a instala stuff.. este adevarat??? .. va rog mult simi spuneti ..mad.gifX:.. MULTUMESC

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna.. vreau sa imi cumpar sims 2 h&m fashion stuff.. dar am auzit k trebuie sa am si sims 2 simplu pentru a instala stuff.. este adevarat??? .. va rog mult simi spuneti ..mad.gifX:.. MULTUMESC

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna.. vreau sa imi cumpar sims 2 h&m fashion stuff.. dar am auzit k trebuie sa am si sims 2 simplu pentru a instala stuff.. este adevarat??? .. va rog mult simi spuneti ..mad.gifX:.. MULTUMESC

Da,e adevarat.fara sims2,degeaba il iei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,sunt un membru nou si as vrea sa ma ajutati in legatura cu o eroare la sims 2 care mi se intampla la fiecare incercare de a il instala .

 

,,A problem occured when trying the file 'TSData\res\UserData\BodyshopThumbnails.package'from the media,,

 

Va rog sa ma jutati,ador mult jocul. Multumesc Anticipat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De unde pot sa imi instalez si eu sims 2 body shop?Am auzit ca acolo au haine noi si un par superb. :) nush de unde sa il iau...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iti trebuie sa ai instalat sims 2 night life pentru a avea masina

Nu e neaparat nightlife am si in sims 2 dublu deluxe si apartament life..... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va rog frumos,puteti sa imi spuneti de unde sa descarc sims 2 gratis.

L-am descarcat de 1000 000 de ori dar erau doar prosti.

V-as fi recunoscatoare daca mi-ati putea spune de unde sa-l descarc.

Multumesc ptr intelegere.

Ramona :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna.. vreau sa imi cumpar sims 2 h&m fashion stuff.. dar am auzit k trebuie sa am si sims 2 simplu pentru a instala stuff.. este adevarat??? .. va rog mult simi spuneti ..mad.gifX:.. MULTUMESC

 

buna.. vreau sa imi cumpar sims 2 h&m fashion stuff.. dar am auzit k trebuie sa am si sims 2 simplu pentru a instala stuff.. este adevarat??? .. va rog mult simi spuneti ..mad.gifX:.. MULTUMESC

 

 

 

da e adevarat si apropo nu are rost sa dai bani pe el poti sa il descarci de pe net free

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×