Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

The Sims 2

Postări Recomandate

Am auzit acest zvon de la prietenul meu cum ca, odata ce ai achizitionat The Sims 2 dintr-un magazin <deci original>, celelalte patch-uri vor merge doar daca sunt originale, cumparate din magazin, si nu descarcate de pe net.

Intrebarea mea : acest zvon e adevarat?

Spre exemplu, eu am The Sims 2 original ; daca sa zicem as descarca Sims 2 Bon Voyage si l-as instala, ar merge perfect normal sau ar afecta jocul The Sims 2 original?

Multumesc anticipat! C:

Editat de Mr. Game Freak

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asha..buna sunt sorin din bacau

 

in legatura cu instalarea expansiunilor...ele nu conteaza in ce ordine sunt instalate,doar trebuie instalate cum trebuie si si unde trebuie...si descarcate de unde trebuie... :think: deci

dak vreti expansiunele sa mearga...descarcatile de pe filelist care nu au cont p filelist contact me " id yahoo messnger : sorinolty " ma gasiti full taim si la 3 dimineata o sa va dau o file de pus in bit comet sau bittorent sau cu ce descarcati voi

ares bitlorde etc apoi o sa descarcati expansiunile si o sa le instalatii cu poweriso program free il gasiti pe google crakurile le gasiti la mn :) va pot da o fila si cu jocul sims 2 sau sims 3 la sims 3 nu am expansiuni pt k nu a iesit deci dak vreti sa va mearga expansiunile,sau dak vreti sa va mearka constructiile la sims 2 add sorinolty nu mai ascultati alte kkturi care le spun astia k trebuie in ordine si alte porkrii,eu le-am instalat aiurea cum am vrut a si app expasiuni sunt doar " university,nightfier,seasone,pets,bon voyage, celelante sun pachuri... ,family fun ,free time ;apartament life , si altele imi e lene sa le scriu dar,le gasiti p toate la mn "just fan"pace :D :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as avea si eu o rugaminte in legatura cu sims2

ma puteti ajuta?

am cumparat pt copilul meu sims2 bon voyage si este expansion pack*

si cand am vrut sa-l instalez mi-a cerut sims 2

daca instalez sims 2 va merge jocul?

s-au mai trebuie sa instalez si alt joc?

multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as avea si eu o rugaminte in legatura cu sims2

ma puteti ajuta?

am cumparat pt copilul meu sims2 bon voyage si este expansion pack*

si cand am vrut sa-l instalez mi-a cerut sims 2

daca instalez sims 2 va merge jocul?

s-au mai trebuie sa instalez si alt joc?

multumesc

trebuie sa mai ai un joc The Sims 2, poti incerca sa vezi si nu trebuie sa il cumperi, poti sa il iei chiar si de pe net

Editat de Gabystelistu95

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am auzit acest zvon de la prietenul meu cum ca, odata ce ai achizitionat The Sims 2 dintr-un magazin <deci original>, celelalte patch-uri vor merge doar daca sunt originale, cumparate din magazin, si nu descarcate de pe net.

Intrebarea mea : acest zvon e adevarat?

Spre exemplu, eu am The Sims 2 original ; daca sa zicem as descarca Sims 2 Bon Voyage si l-as instala, ar merge perfect normal sau ar afecta jocul The Sims 2 original?

Multumesc anticipat! C:

 

 

NU il afecteaza. :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Joc sims 2 de multa vreme! E super jocul,desi hainele sau parul sunt cam urate.

Am incercat sa downloadez de pe net ceva,dar nu se deschideau in pack normal,ca si casa de ex.

Am instalat Sims2pack Cleaner Installer,dar pe pagina imi spune sa nu incerc cu haine,par,machiaj etc.

Voi stiti vreun pack bun?Adik...banuiesc k exista,altfel nu se mai scoteau pe site-uri,nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Joc sims 2 de multa vreme! E super jocul,desi hainele sau parul sunt cam urate.

Am incercat sa downloadez de pe net ceva,dar nu se deschideau in pack normal,ca si casa de ex.

Am instalat Sims2pack Cleaner Installer,dar pe pagina imi spune sa nu incerc cu haine,par,machiaj etc.

Voi stiti vreun pack bun?Adik...banuiesc k exista,altfel nu se mai scoteau pe site-uri,nu?

uite AICI

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am o rugamitne daca vrea cineva sa-mi explice.Deci mi-am cumparat The Sims 2 original si cateva expansiuni descarcate de pe net(pets nightlife open for buissnes etc..) dar nu stiu cum se instaleaza crack-urile...habar nu am ce e de facut va rog sa-mi explice careva.Multumesc:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am o rugamitne daca vrea cineva sa-mi explice.Deci mi-am cumparat The Sims 2 original si cateva expansiuni descarcate de pe net(pets nightlife open for buissnes etc..) dar nu stiu cum se instaleaza crack-urile...habar nu am ce e de facut va rog sa-mi explice careva.Multumesc:P

nu se instaleaza, crack-ul il pui in folderul unde ai tu instalat The Sims 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×