Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

La 17.08.2018 la 19:41, Xylia a spus:

Bai, ieri am fost obosita tare...da' sper sa dorm in noaptea asta, ca azi mi-am permis sa dorm mai mult si am si exagerat cu nessurile.

Si cand ma gandesc ca pe vremuri beam si 20 de plicuri...+caffeine pills. 

20?  daca un plic contine 3 grame, asta ineamna o lingurita mica de cafea, adica 20 de lingurite/zi? Uau! Nu cred ca ma depasit vreodata 15, nici macar cand munceam ca un tampit. Las-o mai domol, draga noastra.  :smile:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am lasat-o deja mai moale, eu ziceam de trecut. Acum nici sa vreau nu mai pot, mi-a scazut toleranta.

Acu' la moment...smoking kills.

P1090879.JPG

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt foarte odihnita azi. Ieri nu am baut cafea, prin urmare in a doua parte a zilei+noaptea am dormit de am rupt. Azi mi-e ca voi adormi mai greu, sunt foarte stimulata si nu ma pot opri din vorbit si analizat. Deocamdata nu am facut gafe si, in ciuda faptului ca de regula fumez mult, azi nu am depasit 5 tigari pana la ora asta. Am trecut si peste hopul ala si sper sa ma descurc si de acum incolo.

  • Like 4
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am trimis ganduri analgezice.

Te mai doare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred că niște gânduri antibiotice ar fi mai potrivite, că mi-am băgat nasul in oala unora cu radiații  sinuzitice... Si acum este rândul meu să strâmb din nas. 

Multumesc. 

 

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×