Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

21 hours ago, ♫ Blues ♬ said:

Exact.

La mine 20.45 deci, sa vad daca ajung acasa atat de devreme si daca televiziunile olandeze transmit meciul. Cu Romania, ca doar n-oi tine cu Muntenegru.

Si io tot concediu, numai ca lunea trecuta am inceput munca si... WTF!

Câh! Un meci chinuit, terminat 0-0. Suntem slabi, asta e.

Vestea bună, totuși, e că am câștigat la tineret (under 21) meciul din deplasare cu Portugalia.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 hours ago, Zero* said:

Ce zi cretina! Niciodata sa nu zici ca nu se poate mai aiurea de-atat, pt ca sigur se poate. 

Da ce pățiși, fetele, ce ți s-a întâmplat, acolo, în inima Olteniei? :smile::laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am amintit ultimele cuvinte ale Allexandrrei inainte de a parasi forumul: Nu mai intru in forum. Nu o mai suport pe Olga"

Nu era vorba de atac la persoana, sub nicio forma, era satula de rahaturile userului The Unknown, de mizeria pe care o arunca in romani ori de cate ori avea prilejul.

Asemenea ei, au plecat si altii.

  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Eurus a spus:

O  sa vina Craciunelul! Deja ma bucur.

Si eu astept cadouri de la unchiul Sam.  :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt satula de faptul ca sunt doar un om care nu poate sa schimbe faptul ca cei dragi mor. Dragi, apropiati...mi-as dori sa pot face ceva. Da' ce zic io?! Mi-as dori sa traim cu totii. Sunt satula de moarte...

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai greu este sa acceptam ca moartea este parte din viata!   

Azi am vazut la TV un program despre cei care si-au donat corpul sa fie prezervat pentru viitor printr-o congelare, iar acest laborator este in Phoenix, unde-i cel mai cald din State.   In Alaska parca erau acasa cu congelarea :ohmy:   

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei, na, i-auzi...stii ceva...nu tre' sa ma simt io vinovata pentru faptul ca TU m-ai provocat sa ma razbun pe tine, dupa ce ca mi-ai borat reprosuri si glume de doi lei. Because reasons. Si nu dau doi bani pe faptul ca esti traumatizata, invata-te sa-ti fie si rau. Alintato.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×