Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

In situatia asta ajungem doar daca suntem cu adevarat obsedati. Iar noi suntem pline de obsesii, Alexandrutze. Suna dramatic, da' nu e, ca traim asa de cand eram micutze.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Zero* a spus:

Daca ar fi sa se incoroneze regina oboselii planetare, eu as obtine coroana.

Pot sa fiu eu locul 2? :o:

Sunt putin trista, am urmarit un meci amical, Peru - Olanda, ultimul meci al lui Snijder. A fost mult timp fotbalistul meu preferat iar acum s-a retras, fotbalul olandez n-o sa mai fie la fel fara el. Ce tristeti mai am si io! 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
32 minutes ago, ♫ Blues ♬ said:

Sunt putin trista, am urmarit un meci amical, Peru - Olanda, ultimul meci al lui Snijder. A fost mult timp fotbalistul meu preferat iar acum s-a retras, fotbalul olandez n-o sa mai fie la fel fara el. Ce tristeti mai am si io! 

Stai așa! Să vezi cu ce  tristeți covârșitoare voi veni și io mâine seară, în cazul în care România nu o să bată Muntenegru într-un meci de data asta oficial! :laugh:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 50 minute, Vriies a spus:

Stai așa! Să vezi cu ce  tristeți covârșitoare voi veni și io mâine seară, în cazul în care România nu o să bată Muntenegru într-un meci de data asta oficial! 

Dupa cum am zis, ce tristeti mai avem... :o:

Off: La ce ora e meciul, poate apuc si eu sa vad. 

On: Cred ca sufar de insomnie, pic de somn si nimic. :angry:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Yep, un fel de tristeți „vesele”, pe care le băgăm la înaintare. Eh, om avem și noi tristețile noastre mai profunde, da' preferăm să nu le facem publice pentru a nu-i împovăra pe ceilalți. :smile:

Cică e la 21,45 , ora României. Cu cine ții? :o:

Io nu sufăr de insomnie, însă, na, mi-am dat peste cap programul. Adicătelea, fusăi în concediu (de luni reiau serviciul) și încet-încet mă dusăi cu ora de culcare cât mai târziu în noapte. :laugh:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exact.

La mine 20.45 deci, sa vad daca ajung acasa atat de devreme si daca televiziunile olandeze transmit meciul. Cu Romania, ca doar n-oi tine cu Muntenegru.

Si io tot concediu, numai ca lunea trecuta am inceput munca si... WTF!

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×