Sari la conținut
Forum Roportal
placere

Cazare pe Litoral la particulari

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna ziua tuturor !

Sunt noua pe aici , dar sper sa pot gasi ce ma intereseaza !

M-ar interesa ceva oferte pentru inceputul lunii august la cazare - camera la bloc /Tomis Nord aproape de Satul de Vacanta sau la casa , indiferent , dar sa aiba baie proprie si apa calda la discretie . Daca stiti ce tarife s-ar mai practica pentru cazare 2 adulti si 1 copil de 9 ani , in conditiile de mai sus , fiti draguti si spuneti-mi si mie !

Sincer , zona cu lacul Tabacarilor (cred ca zic corect !!) nu e foarte departe de intrarea in Mamaia !

Va multumesc si astept informatii utile de la voi!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spre surprinderea mea constat ca acest subiesc s-a transformat treptat in rubrica de anunturi.

Din acest motiv voi continua si eu in acelasi mod "reclame"

Varianta de cazare in Tomis Nord se poate gasi la www.webarts.ro/cazare

Maine voi adauga in cadrul site-ului doua dintre apartamentele cu 3 camere disponibile pentru INCHIRIERE LA CHEIE(fotografii) si in urmatoarele zile voi adauga si restul apartamentelor. In totak vor fi 10 sau 12 apartamente cu 2 si 3 camere.

 

Ma opresc aici cu reclama . De restul putem tine legatura contactandu-ma prin intermediul site-ului sau telefonic. (numerele de telefon sunt trecutein site)

Adresa site Pagina mea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate cineva sa-mi dea relatii despre hotelul Victoria din Mamaia?

 

Nu stiu daca sunt cel mai in masura sa imi expun parerea avand in vedere ca ma ocup de promovarea cazarii la particulari. Trecand totusi peste acest aspect as mentiona ca se incadreaza in lista marilor hoteluri de pe vremea comunista, hoteluri care au fost luate in locatie si in care nu s-au investit bani.

Mai jos adaug (copy/paste) un fragment din comentariile unor turisti, comentarii disponibile la http://www.tourismguide.ro/tgr/hotel_victoria_mamaia_42.php

Comentariile sunt vizibile accesand fotografiile cu hotelul , disponibile in dreapta paginii.

 

_______________

Comentarii

personal, voi recomanda tuturor cunoscutilor mei sa evite acest hotel. aici, pentru 7 zile, ne-am simtit mintiti si umiliti , pe banii nostri (MULTI). RUSINE PERSONALULUI DE LA RECEPTIE SI DE LA RESTAURANT. ALEGETI-VA ALTA LOCATIE

... trimis de CAMELIA POPA

personal, voi recomanda tuturor cunoscutilor mei sa evite aceasta doamna sau domnisoara pt ca spune numi prostii si are o MARE problema la cap! RUSINE CAMELIEI POPA!!!!! RUSINE CAMELIEI POPA!!!

... trimis de teodora

Mesajul Teodorei m-a mai linistit, dupa ce initial il citisem pe al Cameliei Popa. Nu stiu ce probleme a avut Camelia, dar din ce vad inclin s-o cred pe Teodora. Sper sa ajung anul asta la hotel Victoria si ...nu cred ca voi fi singur pe acolo.

... trimis de Doru Savu

 

_________________

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La acest moment va pot informa (pe cei interesati) ca in perioada de varf a sezonului preturile de cazare vor creste pana la aproximativ 750.000 / camera (maxim 800.000)

 

In aceste conditii un apartament cu 2 camere va fi 1.500.000 / noapte (sau mai putin pentru mai multe zile de cazare) iar un apartament cu 3 camere va fi 2.100.000 / noapte (sau mai putin pentru mai multe zile de cazare)

 

Fiind intelegere intre persoane fizice cu siguranta ca vom gasi o forma convenabila pentru toata lumea.

 

Va asteptam sa petreceti concediul in sezon estival 2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

AM o promotie la Mamaia (in fata la Radio Vacanta) intre 26 iulie si 13 august si tre sa trimit 4 fete acolo.

Am nevoie de un loc de nani si bagaje pentru ele - o camera cu 4 paturi de exemplu, sau doua camere de camin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spune ce buget ai pentru asta si in functie de el incerc sa-ti ofer ceva rezonabil.

Fiind fete cred ca sunt interesate macar de ceva curat si cu apa calda ca e omeneste sa-si doreasca un dus cand ajung acasa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
AM o promotie la Mamaia (in fata la Radio Vacanta) intre 26 iulie si 13 august si tre sa trimit 4 fete acolo.

Am nevoie de un loc de nani si bagaje pentru ele - o camera cu 4 paturi de exemplu, sau doua camere de camin.

 

 

vizitati www.ursu-inchirieri.sezon.8m.net

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu personal ma ocup de promovarea acestor oferte de cazare pentru cativa prieteni.

Am pus o pagina pe net disponibila la prin care incerc sa iau legatura cu cei interesati de cazare avand posibilitatea sa-si inchirieze un apartament la cheie la preturi negociabile si cu siguranta mult mai mici decat la un hotel.

 

Daca aveti o parere sau sugestie va rog sa comentati.

in curind te vei putea inscrie la site-ul din semnatura mea. (www.vreaucazare.ro ) Mai am niste modificari de facut. Poate vii cu vre-o sugestie...bafta!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in curind te vei putea inscrie la site-ul din semnatura mea. (www.vreaucazare.ro ) Mai am niste modificari de facut. Poate vii cu vre-o sugestie...bafta!!!

..jupane..largeste aria ..la mare nu ne trimiti?:hi:

 

so..vreau sa vin in tara la vara..sa ma duc la mama sa ma hraneasca numai cu bunatati, vreau sa beau bere la halba pe terasele bucurestene pe unde mi.am facut veacu..dar vreau sa dau fuga si la mare..cum nu am mai calcat de multa vreme pe acolo..nu prea mai stiu ce si cum...nu vreau nici sa arunc bani multi pe cazare..caci eu sunt de conceptia ca oricum mai mult de 4-5 ore nu petrec in pat pe seara..nu-si are rostu:)))) so..ce informatii utile aveti? e mai misto sa inchiriezi un aprt? e mai rentabil sa stai la hotel..vreau in statiunea mamaia..

Editat de Ampera

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×