Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

In sfarsit

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca poporul asta a bagat ceva la cap, va fi, foarte cald, si va mirosi a fum.

 

sa se lase dreaq de fumat... nu-mi place fumul, detest pe fumatori...

 

iar de bagat ceva la cap, baga zilnic... gura e situata in cap, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Care ar fi ma rog motivul bucuriei?

Mie nu imi este prea clar.De ce in sfarsit si de ce asteptarea evenimentelor de strada?

Nu vad finalitatea fericita.

Circul reprezentat de negocierile intre PSD si PP(DD in direct) , sa fie atat de distractiv incat sa tie loc de orice?

In cazul anticipatelor ,aceste doua partide ar fi castigatoarele in momentul asta. Adica o combinatie intre cei mai abjecti si cei mai penibili.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa se lase dreaq de fumat... nu-mi place fumul, detest pe fumatori...

iar de bagat ceva la cap, baga zilnic... gura e situata in cap, nu?

Da, gura e situata in cap, poate ii determina lipsa a ce baga in ea sa isi foloseasca creierul pentru a gandi, nu pantecul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Care ar fi ma rog motivul bucuriei?

Mie nu imi este prea clar.De ce in sfarsit si de ce asteptarea evenimentelor de strada?

Nu vad finalitatea fericita.

Circul reprezentat de negocierile intre PSD si PP(DD in direct) , sa fie atat de distractiv incat sa tie loc de orice?

In cazul anticipatelor ,aceste doua partide ar fi castigatoarele in momentul asta. Adica o combinatie intre cei mai abjecti si cei mai penibili.

 

eu paine am... de ce sa nu primesc circ gratis? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Care ar fi ma rog motivul bucuriei?

Mie nu imi este prea clar.De ce in sfarsit si de ce asteptarea evenimentelor de strada?

Nu vad finalitatea fericita.

Circul reprezentat de negocierile intre PSD si PP(DD in direct) , sa fie atat de distractiv incat sa tie loc de orice?

In cazul anticipatelor ,aceste doua partide ar fi castigatoarele in momentul asta. Adica o combinatie intre cei mai abjecti si cei mai penibili.

Astept cu interes izbucnireaa luptelor de strada. Nu vor scapa. Cine sa ii mai apere ? Politia ? Jandarmeria ? Armata ? Eu nu cred.

Desi nu cred ca se va ajunge la asta, poate e doar un vis erotic al meu. Poporul mai poate inghiti. E in stare sa moara de foame si sa nu faca nimic, decat sa dea vina pe soarta. Vorba la Parazitii: "Luati-ne tot, mah, ca stam si-n p*la goala-n fata voastra".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Astept cu interes izbucnireaa luptelor de strada. Nu vor scapa. Cine sa ii mai apere ? Politia ? Jandarmeria ? Armata ? Eu nu cred.

Desi nu cred ca se va ajunge la asta, poate e doar un vis erotic al meu. Poporul mai poate inghiti. E in stare sa moara de foame si sa nu faca nimic, decat sa dea vina pe soarta. Vorba la Parazitii: "Luati-ne tot, mah, ca stam si-n p*la goala-n fata voastra".

 

cine sa scape? sau mai bine zis, ce sa scape? sa mai scape vreun oscior dintre ciolanele acumulate?

 

si daca scapa, crezi ca va fi gratis? nu tot poporul asta invatat sa i se dea va plati din greu?

 

asa ca, de ce sa scape? sau sa nu scape?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×