Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Coronavirus la zi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

11 minutes ago, adal* said:

Haide Vriies, las-o, ca nu murim maine. Ai raspuns exact la obiect, stai linistit. :smile:

Eh, indiferent că mâine vom trăi sau muri, e bine să stablim niște lucruri. :smile:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parca vad ca dupa ce se termina nebunia asta, unii or sa se intrebe: doamne, asa multi am mai ramas?:smile:

Editat de adal*
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
4 minutes ago, adal* said:

Parca vad ca dupa ce se termina nebunia asta, unii or sa intrebe: doamne, asa multi am mai ramas?:smile:

Mda. Sau: De ce nu-i luași, Doamne, pe vecinu de la trei, că-i tâmpit și recalcitrant? Sau pe șefu, care-i idiot și rău? Sau pe Ginuța, care-i curvă? Eh? :sad:

:laugh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie imi e teama ca vien valul 2 din china...iar din rusia nici nu o sa stim ce ne loveste :(

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 minute ago, Stu' said:

mie imi e teama ca vien valul 2 din china...iar din rusia nici nu o sa stim ce ne loveste :(

Nu știm. Deocamdată nu am trecut nici de valul1. Stai să trecem de ăsta, să fim în stare să ne echipăm măcar puținele spitale pe care le avem cu materialele necesare, și-om mai vedea apoi ce o mai veni de la chinezi sau ruși. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3 minutes ago, adal* said:

Sa fie chinezii nemultumiti de eficacitatea virusului si ii mai da putin drumul din lant?:smile:

Hmm, dacă am da-o pe teoria conspirației, am putea spune și asta. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 40 minute, Vriies a spus:

Eh, indiferent că mâine vom trăi sau muri, e bine să stablim niște lucruri. :smile:

Acum mi-a pica fisa. Iti faci griji pentru observant. Si eu.:smile:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×