Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Campionatul European de Fotbal 2020

Postări Recomandate

deci, cred ca si pe Neymar il intrece Kane la tavalit pe jos, ma mir ca n-au aparut meme-urile cu Kane inca.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lovitură grea pentru echipa Angliei înainte de finala EURO 2020. O legendă a fotbalului britanic a încetat din viață – Evenimentul Zilei (evz.ro)

"Paul Mariner, fost star al echipei de fotbal a Angliei și jucător la Ipswich și Arsenal, a încetat din viață la vârsta de 68 de ani, după o scurtă luptă cu cancerul la creier. Anunțul a fost făcut de familia îndurerată.    De asemenea, el a activat pentru echipa națională din Anglia, marcând de 13 ori în cele 35 de jocuri disputate.   „Vă informăm cu regret că Paul a decedat în liniște pe 9 iulie, înconjurat de familia sa, după o scurtă luptă cu cancerul cerebral”, a anunțat familia îndurerată a fostului jucător."

Nu cred ca informatia asta schimba ceva la scor dar ne-au informat din timp in caz ca pierd meciul aveau scuze ca erau in doliu.   Credeam ca cineva din echipa actuala a decedat, dar asa nu este valabil tristetea, precis membri cumparati nici n-au stiut de existenta lui Paul Marnier, nici eu n-am auzit de el.  :balloon:

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Anglia, favorită la pariuri în finala EURO 2020 – Evenimentul Zilei (evz.ro)

*Oooops!!!  Asta inseamna ca deja s-a si castigat meciul, eu nu pariez mult pe sport niciodata, dar nu-mi place ca se anunta oficial.* 

"Avantajul  Angliei este minim totuși" ... atunci de ce se anunta??? 

In acest caz Italia 3 - Anglia 1 ... 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cine nu știe, cotele la casele de pariuri se anunță oficial cu câteva zile înainte de desfășurarea meciurilor. Dacă o echipă este favorită la un meci, asta nu înseamnă neapărat că acea echipă va și câștiga acel meci. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 23 ore, Vriies a spus:

 

Care ții cu Italia, care ții cu Anglia? :laugh:

Sau poate că întrebarea corectă ar fi fost: Care ții și cu Anglia, având în vedere că majoritatea ține cu Italia? :biggrin:

 

Eu cu Anglia doar pt ca am un pariu activ, dintr-o plesneala, în rest nu ma interesează :bb::w00t:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Până la finala CE de mâine seară, printre picături, unii dintre noi se mai delectrează și cu meciul din Super Cupa României, CFR Cluj - Univ Craiova. :laugh:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 hour ago, Saddeea said:

Eu cu Anglia doar pt ca am un pariu activ, dintr-o plesneala, în rest nu ma interesează :bb::w00t:

Saddeea, observ așa că mai bagi câte un pariu din când în când. Îți iese ceva sau numai...experiență?:laugh:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 15 ore, Vriies a spus:

Saddeea, observ așa că mai bagi câte un pariu din când în când. Îți iese ceva sau numai...experiență?:laugh:

Iese iese :ph34r: dar am avut numai pe cartonase, faulturi, penalty, etc, nu pe scor exact. Alea mi se par f greu de bifat :biggrin:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×