Sari la conținut
Forum Roportal
david maria

Indragostita de dentistul meu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 5 ore, Fiero a spus:

Da, eu m-as duce la el si i-as spune direct: vreau sa ne-o tragem.

:))))

Dacă vreo femeie mi-ar spune așa ceva vreodată, în primul rând aș căuta camera ascunsă. Dacă ar fi o afirmație serioasă, probabil mi s-ar face oarecum milă de ea, o milă din aia nasoală, amestecată cu jenă și cu dezgust. O femeie nu ar trebui să-i spună niciodată unui bărbat "Vreau să ne-o tragem".

Poate ar fi acceptabil dacă bărbatul respectiv ar fi chiar bărbatul ei, ceea ce nu se aplică în cazul de față.

Da' mă rog, fiecare cu fetișu' lui, nu contest că s-ar putea să funcționeze, mi-am zis doar părerea de ipotetic dentist.

Ceea ce nu sunt. 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 ore, Fiero a spus:

Da, eu m-as duce la el si i-as spune direct: vreau sa ne-o tragem.

ar ramane cu gura cascata ca la dentist.  :smile:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 ore, david maria a spus:

Multumesc, spre pasul asta voi trece curand, o sa-mi gasesc alt medic dentist. Poate, daca nu-l mai vad, trec peste toate astea si va fi mai ok. Toate cele bune !

N-am citit ce ai scris, mai mult em dedus din postarile colegilor.

Nu cred ca dentistu' e problema:wink:.  ;

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 46 minute, gargbird a spus:

:))))

Dacă vreo femeie mi-ar spune așa ceva vreodată, în primul rând aș căuta camera ascunsă. Dacă ar fi o afirmație serioasă, probabil mi s-ar face oarecum milă de ea, o milă din aia nasoală, amestecată cu jenă și cu dezgust. O femeie nu ar trebui să-i spună niciodată unui bărbat "Vreau să ne-o tragem".

Poate ar fi acceptabil dacă bărbatul respectiv ar fi chiar bărbatul ei, ceea ce nu se aplică în cazul de față.

Da' mă rog, fiecare cu fetișu' lui, nu contest că s-ar putea să funcționeze, mi-am zis doar părerea de ipotetic dentist.

Ceea ce nu sunt. 

Serios? Nu are cum sa ti se faca mila de o femeie care-ti place si cu care vrei sa faci ce vrea sa faca si ea cu tine. Daca prin absurd s-ar intampla asta, v-ati lumina mai repede (ea, in special) ca nu va potriviti si end of story.

 

Acum 12 minute, #&@ a spus:

ar ramane cu gura cascata ca la dentist.  :smile:

Cineva trebuie sa manance si muste. Am inteles ca insectele sunt bune, au proteine.

  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, Fiero a spus:

Serios? Nu are cum sa ti se faca mila de o femeie care-ti place si cu care vrei sa faci ce vrea sa faca si ea cu tine. Daca prin absurd s-ar intampla asta, v-ati lumina mai repede (ea, in special) ca nu va potriviti si end of story.

 

Cineva trebuie sa manance si muste. Am inteles ca insectele sunt bune, au proteine.

 

"Carne" gratis.  :laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 ore, david maria a spus:

Relatia merge bine, chiar am un partener ok , care ma iubeste si-l iubesc, dar ma atrage sexual acest doctor destul de mult, este foarte inteligent, atractiv si ma simt bine cu el. Astept cu nerabdare de fiecare data cand ma cheama la cabinet la control. :) Nu stiu, ma gandeam ca si el ma place si il atrag, insa e un profesionist, e dedicat carierei si nu-si permite sa faca gesturi care sa conteste acest lucru, poate de aceea nu face mai mult. Nu stiu ce ar trebui sa fac, sa-i dau de inteles cumva...nu stiu nici sentimentele lui, nu imi dau seama daca e o simpla grija doctor-pacient sau chiar e o atractie si din partea lui. 

Mda, e dentist... profesionist chiar :tooth:și nu stii dacă își permite să si-o tragă cu pacientele? :laugh: Dacă ii placi și are lesa lungă, își permite. Dacă ii placi, dar are lesa scurtă, rămâneți la joculețe virtuale.

Il vrei? Vrei sa te lămurești rapid dacă te alintă cu freza sau doar iti ia banii? Inbita-l la cafea și spune-i ce simti. E simplu. 

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 ore, david maria a spus:

Nu o sa ii spun, clar nu voi face asta. Si nu,nu am gresit niciodata prietenului meu cu nimic, dimpotriva, mereu am fost ok, chestia asta cu fiorii mi s-a intamplat doar acum, cu el, pentru ca avtu grija foarte mare de mine mereu si pentru ca m-am simtit in siguranta cu el, am avut si o interventie mai grea, din care am scapat cu bine datorita lui. 

:eek: in trecutul apropiat mi-am operat câinele și am avut mare grija de el. După, nu a dat semne că ar vrea să mă călărească. Parol! 

Ma rog, e castrat. 

Deci, ce iti lipsește "acasă" ? 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
5 minutes ago, Davi_ said:

Mda, e dentist... profesionist chiar :tooth:și nu stii dacă își permite să si-o tragă cu pacientele? :laugh: Dacă ii placi și are lesa lungă, își permite. Dacă ii placi, dar are lesa scurtă, rămâneți la joculețe virtuale.

Il vrei? Vrei sa te lămurești rapid dacă te alintă cu freza sau doar iti ia banii? Inbita-l la cafea și spune-i ce simti. E simplu. 

 

chestia cu banii...e tot la pachet. Nu-mi ia bani cand merg la tratamente :) ... asta ce inseamna? :)) 

Cat despre cafea, as fi vrut sa astept sa vad daca nu ma invita el. La un moment dat, eram pe picior de plecare si ma grabeam sa ajung la lucru si mi-a zis daca ma grabesc, daca am ceva planuri dupa si i-am spus ca merg la lucru si a zis, a ok, sa ai o zi frumoasa...si mi-a zmambit. Dupa care nu m-a mai invitat urmatoarele ture, din pacate, pentru ca, chiar as fi acceptat.Acum, mie mi-e jena sa-l invit. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×