Sari la conținut
Forum Roportal
david maria

Indragostita de dentistul meu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 21 ore, Davi_ a spus:

Zi ca nu. :o:

Asa e. Dar depinde de cine e confectionata lesa.  :tongue:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 8 ore, Fiero a spus:

Ai dreptate. Oricum, gandul tot la tavaleala-i sta, se vede asta dupa ultimul ei post. 

Nu judec pe nimeni, si cred ca nici tu nu o faci, ai facut doar o constatare.

Unii oameni pun mare pret pe partea carnoasa, asa ca de ce sa devin eu macelar, si sa-i transez visele. Degeaba ii dai sfaturi, caci el/ea oricum va face ce ii da ghes inima.

si bine face daca asta-i place. Pardon !:tongue:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, #&@ a spus:

Nu judec pe nimeni, si cred ca nici tu nu o faci, ai facut doar o constatare.

Unii oameni pun mare pret pe partea carnoasa, asa ca de ce sa devin eu macelar, si sa-i transez visele. Degeaba ii dai sfaturi, caci el/ea oricum va face ce ii da ghes inima.

si bine face daca asta-i place. Pardon !:tongue:

Sa si le urmeze. 

O mica obiectiune aveam eu: pe omul de langa ea l-a descris foarte frumos si nu a spus nici ca ar neglija-o, nici ca ar comunica defectuos amandoi,, nici ca ar supara-o cu ceva, sau ca, pur si simplu, au evoluat diferit si nu se mai potrivesc. Intrebarea mea este următoarea : cand nimic nu te deranjeaza la partenerul tau, de ce ti-ai dori altceva? 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Fiero a spus:

 

O mica obiectiune aveam eu: pe omul de langa ea l-a descris foarte frumos si nu a spus nici ca ar neglija-o, nici ca ar comunica defectuos amandoi,, nici ca ar supara-o cu ceva, sau ca, pur si simplu, au evoluat diferit si nu se mai potrivesc. Intrebarea mea este următoarea : cand nimic nu te deranjeaza la partenerul tau, de ce ti-ai dori altceva? 

Ceva nu-i in ordine in relatia lor, desi zicea ca-i ok. Daca simte sa-si insele partenerul si o si face, atunci inseamna ca ceva nu functioneaza intre ei doi si mai bine nu ar mai continua relatia, fiindca este un compromis acolo. Poate ca relatia dintre ei doi a fost doar pentru durata de 3 ani, parca asa zicea. Nu-i benefica o relatie(continuarea ei) care deja si-a facut treaba, fiindca-i tine blocati si pe el si pe ea, blocand si anumite experiente de viata prin care ar trebui sa treaca fiecare.

 

Editat de LuciaD
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Fiero a spus:

Sa si le urmeze. 

O mica obiectiune aveam eu: pe omul de langa ea l-a descris foarte frumos si nu a spus nici ca ar neglija-o, nici ca ar comunica defectuos amandoi,, nici ca ar supara-o cu ceva, sau ca, pur si simplu, au evoluat diferit si nu se mai potrivesc. Intrebarea mea este următoarea : cand nimic nu te deranjeaza la partenerul tau, de ce ti-ai dori altceva? 

sa nu aiba parte de montonie ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 32 minute, LuciaD a spus:

Ceva nu-i in ordine in relatia lor, desi zicea ca-i ok. Daca simte sa-si insele partenerul si o si face, atunci inseamna ca ceva nu functioneaza intre ei doi si mai bine nu ar mai continua relatia, fiindca este un compromis acolo. Poate ca relatia dintre ei doi a fost doar pentru durata de 3 ani, parca asa zicea. Nu-i benefica o relatie care deja si-a facut treaba, fiindca-i tine blocati si pe el si pe ea, blocand si anumite experiente de viata prin care ar trebui sa treaca fiecare.

 

probabil ca e ok cum zice ea, doar ca lipseste sarea si piperul din relatia lor :wink:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 ore, Canaris2 a spus:

Schimba   stomatologul!

 

Adica ?

Sa caute unul mai destept, aratos  si sexy decat cel pe care-l are acum ?  :laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 ore, #&@ a spus:

probabil ca e ok cum zice ea, doar ca lipseste sarea si piperul din relatia lor :wink:

Da, precis!:laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 ore, #&@ a spus:

Adica ?

Sa caute unul mai destept, aratos  si sexy decat cel pe care-l are acum ?  :laugh:

:laugh: Mai bine si-ar vedea de relatia cu partenerul, daca tot spune ca este intr-o relatie.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×