Sari la conținut
Forum Roportal
david maria

Indragostita de dentistul meu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 12 minute, david maria a spus:

nu vreau sa ma marit cu el, nicidecum nu m-am gandit la asta, ma atrage fizic si nu stiam cum sa procedez in acest sens. Sa-l las pe el sa faca ceva,sa ii dau eu de inteles... ce-i drept, e ca nu mi-l pot scoate din minte. Atata tot. Dar nu sa ma marit cu el, e pura atractie fizica si mi-a starnit curiozitatea. 

Dar ce vrei de la el, de fapt?

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa o faca sa se simta femeie.:biggrin: Probabil ca partenetul nu ii mai acorda destula atentie. Sau nu ii acorda felul de atentie pe care si-o doreste. Si-atunci falsa atentie pe care i-o acorda tipul o gadila.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai zi că speri la o aventura amoroasă cu el. Vrei să îți devină amant.

 

Ce este atât de greu, de trebuie să scoatem vorbele cu ciocanul de la tine.

Având în vedere că nu este singurul medic din zona, de ce nu ești directa cu el? Ce ai de pierdut? 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine, exista riscul, unul mare, sa se sperie, strici magia, multi barbati,  aia care flirteaza, de fapt,  trebuie sa traiasca cu impresia ca lupta pentru ceva special si ei sunt speciali facand asta, iar la sfarsit se aleg cu premiul. Daca tu le dai premiul din prima, nu stiu ce sa faca cu el, raman descumpaniti.

Am si eu o intrebare pentru tine: vrei sa sari in pat cu toti care ti se pare ca-ti dau ceva fiori? Dupa doctor o sa urmeze inca unul si tot asa?  In ce fel iti iubesti partenerul si de ce mai vrei sa ai unul, daca vrei sa te sexezi cu altii in functie de fiorii astia? Au fost mai multe.

Editat de Fiero
  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3 minutes ago, Fiero said:

Bine, exista riscul, unul mare, sa se sperie, strici magia, multi barbati,  aia care flirteaza, de fapt,  trebuie sa traiasca cu impresia ca lupta pentru ceva special si ei sunt speciali facand asta, iar la sfarsit se aleg cu premiul. Daca tu le dai premiul din prima, nu stiu ce sa faca cu el, raman descumpaniti.

Am si eu o intrebare pentru tine: vrei sa sari in pat cu toti care ti se pare ca-ti dau ceva fiori? Dupa doctor o sa urmeze inca unul si tot asa?  In ce fel iti iubesti partenerul si de ce mai vrei sa ai unul, daca vreil te sexezi cu altii in functie de fiorii astia? Au fost mai multe.

Da, ai dreptate. Nu o sa ii spun, clar nu voi face asta. Si nu,nu am gresit niciodata prietenului meu cu nimic, dimpotriva, mereu am fost ok, chestia asta cu fiorii mi s-a intamplat doar acum, cu el, pentru ca avtu grija foarte mare de mine mereu si pentru ca m-am simtit in siguranta cu el, am avut si o interventie mai grea, din care am scapat cu bine datorita lui. El e un om respectabil, extrem de serios, nu e fustangiu, nu pare deloc genul acela. Nu vreau sa ii gresesc prietenului meu, pt ca-l iubesc, dar s-a intamplat fara sa vreau. Ma atrage foarte mult insa nu situ cum sa fac sa scap de sentimentele astea, de ganduri,de tot. Problema asta e. Nu insist sa ma tavalesc cu el, ci doar imi doresc sa uit cumva de chestiile astea, sa fac ceva ce sa ma tempereze si nu stiu cu cine sa vorbesc, pt ca nu stie nimeni de aceasta situatie. Ma simt foarte aiurea, am constiinta incarcata, de vazut stiu ca-l voi mai vedea pe el. Nici doctorul, nu banuieste nimic, nu a fost nicio clipa sa ii dau de inteles asa ceva. Nu sunt perfecta, toti gresim, insa asta s-a intamplat brusc, m-am atasat de el foarte tare,de grija lui pt mine, de atentiile lui si asta e tot. Si nu nu vreau sa ma sexez cu toti in functie de fiori. A fost o chestie inexplicabila si nu patesc sa ma atasez de oameni, decat daca chiar simt ca e ceva si din partea lor. Eu nu stiu ce simte el. Nu stiu ce simt nici eu, e un om super ok, corect, integru si nu ar face el vreodata asta,in primul rand. Vreau doar sa ies din situatie si nu stiu cum. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Esti doar un stimul pentru el, posibil unul dragut, nimic mai mult, nu stiu de ce consideri ca iti da atentie, atentia nu consta in zambete sagalnice si-n like-uri la poze sexy postate pe facebook  (apropo de asta, n-am inteles niciodata de ce femeile posteaza astfel de poze pe facebook, sunt un fel de invitatie la flirt pentru alti barbati, nu partenerul, si o atracție pentru psihopati), cel care iti ofera cu adevarat atentie, din ce spui tu, pare ca ar fi partenerul tau, canalizeaza-ti gandurile spre el si incearca sa uiti episodul cu dentistul (pe care cred ca ai face bine sa-l schimbi). Nu te judec, incerc doar sa-ti deschid ochii, tu faci ce vrei.

 

  • Like 3
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
10 minutes ago, Fiero said:

Esti doar un stimul pentru el, posibil unul dragut, nimic mai mult, nu stiu de ce consideri ca iti da atentie, atentia nu consta in zambete sagalnice si-n like-uri la poze sexy postate pe facebook  (apropo de asta, n-am inteles niciodata de ce femeile posteaza astfel de poze pe facebook, sunt un fel de invitatie la flirt pentru alti barbati, nu partenerul, si o atracție pentru psihopati), cel care iti ofera cu adevarat atentie, din ce spui tu, pare ca ar fi partenerul tau, canalizeaza-ti gandurile spre el si incearca sa uiti episodul cu dentistul (pe care cred ca ai face bine sa-l schimbi). Nu te judec, incerc doar sa-ti deschid ochii, tu faci ce vrei.

 

Multumesc, spre pasul asta voi trece curand, o sa-mi gasesc alt medic dentist. Poate, daca nu-l mai vad, trec peste toate astea si va fi mai ok. Toate cele bune !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×