Sari la conținut
Forum Roportal
monique

Rapid Bucuresti

Postări Recomandate

Stiu pe cativa care ma vor bate... virtual. Dar eu va urez succes. Asa, ca de la alb-violeti la alb-visinii :o:

Desi.... :blink: dupa sambata ar trebui sa imi tin pliscul. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

galeria rapidului saluta timisoara :o: pe giulesti nu sunt rare fularele cu poli :o: . este laudabil ca doua galerii asa de frumoase( respect maxim pentru ultra viola curva sud care a cantat chiar si la 8-1 pentru steaua) se respecta si cel putin in meciurile poli-rapid nu se injura galeriile intre ele(eh...se racisera relatiile tot dupa un meci la timisoara stricat de arbitru, dar totul e bine cand se termina cu bine)

 

suntem frati cu timisoara

ne cunoaste toata tara

suntem niste derbedei

ce dam....bomboane :o: la catei

p.s. m-am speriat cand am vazut pm.....credeam ca e vreun avertisment si nu stiam cu ce am gresit :blink:

p.s.2 ....weeee....am ajuns garoafa :good:

Editat de seraphimovic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

azi.....6 aprilie 2006....o zi trista..........incredibil de trista pentru mine. imi pare rau...imi pare rau ca s-a terminat 0-0 ca rapid a parut un caine fara dinti ....ca s-au jucat cu fazele de poarta ca nu au fost concentrati ca au abuzat de mingile pe varfuri ca s-au precipitat in ultimele minute. meciul a fost oarecum echilibrat...dar exact asta ii trebuia stelei....nu a putut trece de apararea rapidista dar nici nu avea nevoie sa o faca. nimeni nu paria pe 0-0 dar meciul a curs linistit spre un rezultat nul..fatal rapidului. imi pare rau ca inca o data un anume cioban se va hahai la dan diaconescu in direct si va improsca venin si idiotenii inspre echipa inimii mele. nu este drept ca un astfel de specimen grotesc sa beneficieze de gloria unei echipe de a carui imagine isi leaga numele. steaua a fost peste rapid prin prisma faptului ca a reusit ce si-a propus sa faca...s-a calificat. jocul a fost deschis...nu s-a jucat pentru 0-0 dar asa s-a nimerit. nu felicit echipa stelei...nu le port ranchiuna dar sincer n-o pot felicita ca mi-a distrus visul de a vedea rapidul intr-o semifinala de cupa europeana. ma bucur ca nu au fost incidente nici pe teren si nici in tribune...poate asta o sa le arate si celor straini de fotbal ca suporterii nu sunt niste animale. visul romaniei in uefa se incheie...visul romaniei in uefa continua prin steaua....sunt instrainat de acest vis....voi lasa jumatatea de tara care a fost stelista in seara asta sa viseze in continuare si eu voi spera la visul unei nopti de vara cand rapidul va castiga finala cupei romaniei si probabil va da startul unui nou parcurs european sper eu cel putin la fel de frumos ca cel din sezonul acesta. in incheiere un cantel al galeriei ce exprima esenta unui suporter adevarat:

 

suntem mereu cu voi (2Xbis)

voi sa aveti incredere in noi

Editat de seraphimovic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt rapidista, insa daca va uitati la locatia mea, stiti cu cine am tinut in seara asta. :ok:

simt alaturi de voi. :offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa stiti ca ma incalzesc dovezile de fair play...sper sa va bucurati in continuare

 

Si eu sper ca tu sa te bucuri in continure pt fotbalul romanesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu au fost invinsi in aceasta partida... doar invingatori!! :ok:

Spectacol pe cinste, la nivel maxim, in sfarsit se aude de noi la superlativ, demult nu am mai avut asa ceva!

Felicitari Rapidului, organizatorilor ambelor meciuri, Ministerului de Interne, tuturor!

Stelei: Mult succes in continuare, orice victorie a lor va fi victoria tuturor romanilor, indiferent de preferintele din campionat!

:offtopic: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×