Sari la conținut
Forum Roportal
monique

Rapid Bucuresti

Postări Recomandate

wow....ce meserias e buga....super tare cum au intors scorul cu timisoara. nenea corpodean nu prea ne-a avut la inima, cam usor dat penalty pt poli si dupa aceeasi judecata putea sa ne dea si noua unul..plus niste of sideuri date aiurea si l-a oprit si pe stancu total gresit. dar rapidul a fost in seara asta prea tare sa se lase infranta...vreau determinare si in meciul cu steaua....vreau semifinala de uefa pe giulesti :doh: :o: :D

 

1923 s-a nascut un mit

nu existau stelisti si nici catei dar exista rapid

in viata mea n-am fost aurolac

si nici caine spurcat

dar am iubit mereu de cand ma stiu

tricoul alb visiniu

 

:think: :P :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Normal!!Buga e super tare!!Ce tari sunt versurile tale!!!:D)))))!bv

 

 

Super tare sunt versurile!

stati asa? mi se pare mie sau voi nu cunoasteti versurile respective? daca este asa atunci va spun eu...e unul din cantecele galeriei. il stiu destul de bine deoarece ma duc la toate meciurile de pe giulesti (avantajul de a fi bucurestean :doh: ) poate o sa mai postez cantece..dar cu bulinutele de rigoare deoarece nu toate sunt decente si n-am chef sa-mi iau ban ca-mi place forumul asta. ba...dar ce putini rapidisti pe forumul asta :P . lasa...suntem putini dar de calitate :o: :think:

 

s-a strans astazi in tribuna galeria cea mai buna

din intregul bucuresti

pentru noi e sarbatoare azi joaca o echipa mare

e rapidul din giulesti

rapidul nostru

chiar daca de toti furat

are sufletul curat

rapidul nostru

il iubim si il stimam

spre victorie il purtam

si suturi si pase si gol mai vrem

din cupa victoriei azi sa bem

haide haide hai rapid

joaca ca real madrid(da stiu, este cacofonie...n-au fost prea inspirati cei care l-au compus :doh: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai tu esti stelista adevarata? lasa ca ma simt eu rapidist 100% si voi tine steagul sus pentru echipa mea favorita :P poate oamenii sunt din provincie si le este greu sa vina in bucuresti...si sa fim seriosi nu prea se intelege ce zic galeriile in afara de injuraturi asa ca este scuzabil sa nu stie cantecele :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La versurile alea, schimba "joaca ca real madrid'

Ca am lua bataie daca ar juca, ca real

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu prea sunt de acord cu faza cu real madrid.................eu tin cu barcelona :o: sa joace ca barcelona si sa ia cupa uefa si eventul anul asta si liga campionilor la anul :blink: ......mda...visez si eu....oricum sper ca si la anul sa facem o figura frumoasa in europa

trup si suflet noi vom fi mereu

pentru rapid

vom canta la bine si la rau

pentru rapid :good:

 

pentru cei care nu stiu suporterii rapidisti au un site foarte misto la www.forzarapid.ro tocmai au fost postate golurile rapidului in uefa. sunt mandru ca pe multe dintre ele le-am vazut pe viu :o: sper din tot sufletul sa mai traiesc astfel de momente cum au fost cele de la meciurile cu feyenoord hertha si hamburg :o:

 

noi cantam gloria

cantam victoria

cantam cantam mereu

pentru rapid(melodia este cea de la imnul marii britanii)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×