Sari la conținut
Forum Roportal
monique

Rapid Bucuresti

Postări Recomandate

preconizeaza nostradamus din ghencea ca va lua cupa romaniei si titlu si cupa campionilor!di cupa rom a iesit din titlu nu mai are mult ca maine si campionii nu cred ca sunt asa multe sanse doar daca are noroc si lumea striga pe strada ca pe vremea lu ceasca"prost sa fii noroc sa ai sa cazi cu galatasarai "!in cazul ei cu alta echipa daca sti de c vb!!deci de steaua daca vrei mai vb ca sa-ar putea sa stiu mai multe despre ea dcat tine darca boy daca vrei sa fii realist

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa un meci de infarct, Rapid a reusit sa invinga pe FC Arges cu 3-2, toate cele trei goluri fiind inscrise de tanarul atacant rapidist, Daniel Niculae... cum ti sa-a parut meciul nesca? :) ;) :x Yo am avut impresia de vreo doua ori ca ma lasa inima... :) dar totul e bine cand se termina cu bine, nu? :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Locul ocupat in acest moment in clasament si diferenta mica de puncte intre ocupanta primului loc si Rapid, ii dau acesteia dreptul de a avea pretentii la titlu... Steaua a pierdut cu Poli Iasi (ultimul loc) acasa acum cateva etape, iar FC National abia a scos un egal in minutul 93 cu CFR Cluj... ca sa nu mai vorbim de Dinamo... fiecare echipa isi pierde sansele la titlu in momentul in care, matemaic vorbind, nu mai poate ajunge pe primul loc...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt rapidista si sunt mandra de asta.Rapidul este cea mai tare echipa si Daniel Niculae cel mai bun jucator :dee RAPIDUL va castiga campionatul sigur. :winca:

 

 

 

Si apropo am 16 ani dar nu stiu de ce imi pare 34 de ani.Stie cineva cum sa schimb varsta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu sunt rapidista si sunt mandra de asta.Rapidul este cea mai tare echipa si Daniel Niculae cel mai bun jucator  :dee RAPIDUL va castiga campionatul sigur.  :winca:

 

 

 

Si apropo am 16 ani dar nu stiu de ce imi pare 34 de ani.Stie cineva cum sa schimb varsta?

Varsta ti-o schimbi din profil!Probabil,ti-ai trecut anul nasterii gresit!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu sunt rapidista si sunt mandra de asta.Rapidul este cea mai tare echipa si Daniel Niculae cel mai bun jucator  :dee RAPIDUL va castiga campionatul sigur.  :winca:

 

Bine ai venit stress_girl! Sa ai o sedere cat mai placuta si cat mai lunga pe roportal :cry: :)

Usor, usor incepem sa ne strangem... mai era nesca pe aici dar vad ca a disparut... :) Sper sa ma ajuti tu sa anim acest topic atat de drag mie... :)

 

 

Forza Rapid! :) :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

rapidul a castigat tot acasa de c pierd in deplasari?e chiar naspa un joc bun poate fi prestat oriunde!forza rapidului!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da... mai ales meciul de la Constanta.. a fost catastrofal... ar fi bine sa treaca peste acest complex al deplasarilor pana la reluarea campionatului in primavara daca vor sa mai lupte pentru titlu... nu de alta, dar toate derby-urile se vor disputa in deplasare... [-o<

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×