Sari la conținut
Forum Roportal
Lxn

Controlul creierului la distanță cu aparatura psiho-electronică.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Iată că am plecat, lăsând la mâna tâlharilor proprietate de peste 100.000 Eur și totodată v-am informat exact cu ce fel de "guvernare" și cu ce fel de arme aveți de luptat. Cine se simte în stare să lupte cu acestea, își poate da singur seama. (Asta, dacă cineva s-ar putea simți în stare să lupte cu așa ceva.) Restul, să nu aibă credințe naive sau sinucigașe, ci să își adauge forța de luptă și de muncă unor state mai sănătoase...probabil nu vor fi chiar cele din care a purces jocul bolnav al piramidei ucigașe a sclaviei neuronale: SUA, Anglia, Franța... aș adăuga și Italia (Camorra "lucrează" cu "masoneria" din Argeș). Și nu lăsați femei și copii în urmă și nu trimiteți bani "acasă", doar știți unde ajung. Este trist, dar adevărat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acele jocuri criminale de Piramide sint inventati de Religiosi iar tinta lor sint alti religiosi naivi din tarile slab dezvoltate si oameni analfabeti care vor sa se imbogateasca rapid!!!

Daca tu le-ai dat casa de acea suma ca sa devii manager, nu e treaba noastra!!!   Tu ai crezut in ei, ca au ca si tine credinta in nu stiu care secta cu adevaruri inconjurate.

Multi ca tine s-au pacalit in firmele lor, credintele raspandite, stilul lor de viata, alimentele cumparate doar de le ei ca ar fi pur, nu contaminat cu ce ne indoapa  "americanii" etc.

Insa dupa ce ti-au smuls banul din mana, deja s-au si mutat fara sa-ti lase adresa si tu admiri Certificatul de Autenticitate al Smecheriei cu care ai fost rasplatit si tras in piept.

Sectantii se exprima ca era munca lui Satana, Ispita si setea de bogatie, stii tu mai bine acele expresii, nu neaparat USA, Franta, Anglia, Italia, de ce nu si Germania ma intreb?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

După ce văzurăm CINE (observați cum sunt strânse în fascie rangurile militare din arme diferite), să trecem la  DE CE. Mai mulți masoni români mărunți fură trimiși în calea mea cu singurul scop de a îmi fac scene și a mă denigra începând cel puțin cu 2007. Ei, acoperă, deci, socotelile unor granguri mai mari. Ideea era să atragă asupra lor bănuiala de a fi fost autorii morali. De fapt, rădăcina deciziei de eradicare a FAMILIEI mele pare situată undeva prin 99-2002.
Și iată-i după aproximativ 18 ani jucându-se de-a Mengele. Totuși, fenomenul face zeci de mii de victime în lune, dintre cele în mod fățiș abuzate și conștiente. Ideea nu este deci, de furt a unor posesiuni, cât de eliminare a tipurilor de dizidenți ai acestui tip de masonerie "satanistă".
Eu, însă, v-am arătat, aici, exact în ce constă, tehnologic dar și tactic, masoneria aceasta și de ce nu o putem accepta. Cel puțin, nu în această formă. Nu este nevoie de să crezi în Matrix sau alte ficțiuni: v-am spus eu cât de grav este iluzionismul care se coace cu tehnologia de control neural la distanță. Nu pierdeți vremea, amânând clarificarea situației și lăsând copiilor acest război: nu-l vor putea duce.
Nu vă faceți iluzii cu privire la vreo "justiție" în acest tip de masonerie: oamenii nici măcar nu au șansa să fie ei înșiși, sau să fie într-o lume reală. Deci, "cine" ar putea fi judecat și în ce "context"?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamne fereste, Lxn!

Ce s-a intamplat cu tine?! Zici ca toata negativitatea din lume s-a adunat in tine si in jurul tau...!

Ce-ar fi sa treci pe " partea insorita a muntelui"(cum se zice)! Fii mai increzator in Viata, mai ales ca in multe cazuri este valabila zicerea: "Uneori nimic nu-i ceea ce pare a fi!" si impresiile, de multe ori, sunt neconforme cu realitatea!

Doamne ajuta!

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@LuciaD cred că este simplu de explicat: cei care citesc ce scriu eu UITĂ, probabil, ceva ce uit chiar și eu - tortura continuă. Deși au trecut ani, când mă trezesc din somn am un moment de stupefacție: realitatea torturii...nu era un coșmar, este tot aici, nu s-au retras torționarii. Asta este faza din Paraziții: "să trăiești doar atunci când dormi". Și, din experiența altor torturați, știu că "securiștii" nu se vor retrage de bunăvoie. 

Deci, da, unde este durere este "negativitate". Dar este o judecată obiectivă, nu este din interiorul meu o percepție strâmbă, ci este chiar situația în plan mondial. Cu unele diferențe, răul acesta s-a răspândit peste tot.

Acuma, cum pot eu trece de vreo altă parte? Adică, acolo, cu torționarii? Cum aș putea să mă scad puterii binelui și să mă adaug puterii răului? Ar trebui să îmi trădez raționamentul de până acum, pentru care altul?

Această putere a torționarilor depinde de suferința sclavilor, ei prin durere și distrugere s-au ridicat, prin tâlhărie. Cum mă voi adăuga și eu în spinarea sclavilor?

 

Un (autodeclarat) mason german zice: "este mai bine să lucrăm cu colegi decât cu sclavi". Deci, nemasonii nu mai pot spera să fie decât sclavi. Mulțumim pentru informație, poate fi considerată generozitate masonică (cineva contesta caracterul caritabil al organizației).

Totuși, în loc de lupta contra sclaviei, masonii s-ar ocupa, vasăzică, doar cu reglementarea ei.
Atunci, este o epocă dubioasă în istoria noastră, căci au abandonat idealul umanitar ca să facă experimente naziste obscure.

Ce fel de psihosociologie este aceasta?
Asta este: se pare că numai două sunt căile deschise umanității de această tehnologie:

1 democrația totală, în care fiecare cetățean are acces deplin la tehnologie și informație: fiecare are adăpostul lui anti-"ploaie" cât și aparatele lui cu care poate solicita autorităților, cu dovezi, desființarea "influențelor" sau semnalelor electromagnetice de tipul celor ce rezultă în tele-control neural, spionaj și favorizarea dezvoltării unor boli. O societate dreaptă, în care fiecare cetățean alege conștient și liber ce influențe permite în corpul și creierul său (dacă permite vreunele).

2  sclavia, păzită de tenebre: minciuni, manipulări și blocaje neurale directe, o sclavie "organizată" într-o piramidă obscură (să fie piramida de pe hârtia de un dolar, cea care are la bază "1776"?)

Dincolo de un entuziasm secretoman față de puterea ocultă, care dispare în fața roadelor triste ale acestui sistem, apare întrebarea: de ce omenirea ratează varianta 1?

Din egoism, cred.

Păcat, căci distrugerea cea mai mare apare pe termen lung: cel mai probabil societatea sclavagistă/ocultă va produce o devoluție a genelor umane, nu evoluție, ca societatea transparentă. Ne încântă ideea că triumfă inteligența și curajul, dar de fapt, mai mult decât inteligența și curajul, triumfă în acest joc obscur alte trăsături: injustiția, cruzimea, violența, lipsa de empatie. Iar inteligența și curajul ar putea dispărea.

Editat de Lxn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 6/16/2018 at 8:09 AM, The Unknown said:

nu neaparat USA, Franta, Anglia, Italia, de ce nu si Germania ma intreb?

Am fost în Germania...când un popor te seduce prin frumusețe, hărnicie, curățenie, dragoste pentru viață, echilibru, ba chiar și spirit egalitarist...începi să te întrebi...nemții aceia răi, despre care am citit sau văzut filme, unde sunt?
Am judecat, până la urmă, că, foarte probabil, un filon rău s-a format și la ei, dar nu Majoritatea și nu Centrul clasei politice. Ci, mai degrabă, niște nesăbuiți din acel filon au fost constituiți ca nazism în Germania prin:
-manipulare a orgoliilor unor germani
-umilire excesivă a tuturor după Weimar
-(și, mai ales) prin finanțare și înarmare din exterior a partidului și armatei lui Hitler...
dar toate acestea dirijate din exterior.
Ghici de unde din exterior. Vezi direcția ofensivei militare germane, ca să nu caut documente mai puțin verificabile.
 

În afară de asta, amănuntul acesta rămâne deranjant pentru un raționament simplu: cum s-a nimerit că "Fuhrerul" nu era neamț ci austriac?Acest stranierism se regăsește în structura SS: "Political scientist David Art of Tufts University notes that Austrians comprised 8 per cent of the Third Reich's population and 13 percent of the SS; he states that 40 per cent of the staff and 75 per cent of commanders at death camps were Austrian."
Aici te poți chiar întreba: au convertit nemții pe austrieci sau invers? Sau cine era în spatele tuturor acestora?


Iată de ce Germania merită, totuși, o judecată separată de mișcarea nazistă. A putut fi coruptă, dar ne interesează rădăcina răului.

Editat de Lxn
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu fac afaceri cu sataniști, pentru că respect principiul din Evanghelie: nu se pot echivala lucruri sfinte cu cele profane.
Cum ne învață asta:
-Moneda Cezarului este a unui sistem profan, anti-mosaic, dar moneda Templului era plata pentru slujbe sacre, de aceea ele nu pot fi echivalate și de aceea schimbătorii din templu sunt socotiți tâlhari
-cei 30 de arginți preț de sânge nu mai puteau fi oferiți templului, ci preoții iudei au cumpărat cu ei "țarina olarului, un loc de îngropăciune pentru străini" (oare ce va mai fi fost și acesta?)

Acestea sunt bariere puse  lîncă de pe atunci de sistemul social iudeu sau creștin în calea lui Antihrist, dar mulți "creștini" le ignoră cu desăvârșire, din păcate.

Situația de acum este la fel: un pământ unde nu se respectă drepturile omului este țara robiei, atunci cum poate fi vândut pentru banii unei societăți cinstite? Sau, dacă banii luați pe el ar fi tot murdari, banii unor tâlhari, atunci cum aș cumpăra apoi cu ei rodul muncii cinstite?

De aceea, când fost mea țară a căzut pradă satanismului, cum îmi mai poate aparține ce-i acolo?

 

Nu era vreun târg, ci niște ofițeri pensionari m-au legat fără știrea mea la BCI ca să se asigure că îl ucid pe părintele meu fără ca eu să pot să îi dau în vileag și ca să mă mulgă ulterior de moștenire. Asta este România: nu mi-am găsit în toată țara nici măcar drepturile omului, dar vreo altă dreptate. Atâta mi s-a îngăduit, să plec. Dar...cu BCI-ul și tortura după mine. "Iarba verde de acasă..."
 

Editat de Lxn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 minute, Lxn a spus:

Eu nu fac afaceri cu sataniști, pentru că respect principiul din Evanghelie: nu se pot echivala lucruri sfinte cu cele profane.
Cum ne învață asta:
-Moneda Cezarului este a unui sistem profan, anti-mosaic. Dar moneda Templului era plata pentru slujbe sacre. Ele nu pot fi echivalate și de aceea, schimbătorii din templu sunt socotiți tâlhari, nu pentru comisioane
-cei 30 de arginți preț de sânge nu mai pot fi oferiți templului, ci preoții iudei cumpără cu ei "țarina olarului, un loc de îngropăciune pentru străini" (oare ce va mai fi fost și acesta?)

Acestea sunt bariere puse de sistemul social iudeo-creștin în calea lui Antihrist, dar mulți "creștini" le ignoră, din păcate.

Acuma... un pământ unde nu se respectă drepturile omului este țara robiei, atunci cum poate fi vândut pentru banii unei societăți cinstite? Sau, dacă banii luați pe el ar fi tot murdari, banii unor tâlhari, atunci cum aș cumpăra apoi cu ei rodul muncii cinstite?

De aceea, când fost mea țară a căzut pradă satanismului, cum îmi mai poate aparține ce-i acolo?
 

Nu te supara, insa ceea ce ai scris este prea alambicat si greoi pentru mine si nu prea inteleg ceea ce vrei tu cu adevarat sa ne transmiti...!

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, LuciaD a spus:

Nu te supara, insa ceea ce ai scris este prea alambicat si greoi pentru mine si nu prea inteleg ceea ce vrei tu cu adevarat sa ne transmiti...!

Asta-i secretul pocaielii, sa-ti incurce mintea cu tot feluri de idei confuze fara valoare!!!   Se considera victima existentei, al vietii pe Pamant.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×