Sari la conținut
Forum Roportal
Lxn

Controlul creierului la distanță cu aparatura psiho-electronică.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Și cum verifici?

Îți spun eu din experiență: până nu ești victimă, și încă din aceea torturată cu o răutate evidentă vreme de ani și zeci de ani, nu ai cum. Poa să moară în jurul tău toți apropiații, de tot felul de boli, și să aiureze toți copiii, și să fie falși toți adulții, și tot nu înțelegi.

Și e cazul să vă mai gândiți și la alte denumiri de "servicii". Ce tot atâta, numai SRI.

At'a îți tre, să treci granița sau să ceri un pașaport!

Nu s-a schimbat din vremea Securității decât lungimea "lanțului", acum beciul (BCI-ul, brain-computer-interface) este "peste tot".

Eu "zac" de doi ani la "beciul" "domnesc" fără să fi făcut nimic. "Ei" sugerează că tocmai de-aia. Creează impresia că mi-ar preda tehnici de autocontrol mental. Pentru ce? Oare nu pentru ca apoi să poată spune, tot ei: avea niște tehnici de agent în el, era un novice de-al rușilor, dar i-au șters ăia o parte din memorie îngropând cu ea crimele pe care le noi căutam...
Deci, clar, pot să mă "scoată" și bolnav și criminal, aruncând crimele lor, mai mult sau mai puțin "benigne", în "gaura mea de memorie", umplută, preventiv, cu tot felul de măscări, de obicei scene de violență injectate noaptea în vis. Visele de o violență falsă au debutat prin 2004 (sinucidere) și au cunoscut în timp diverse schimbări de formă: incest și violență împotriva părinților etc. Nu mă recunosc defel. Pentru cine și pentru ce au fost fabricate aceste vise?

Prin SUA și Anglia sunt unii care stau în tortură de-o viață. Tortura este continuă și are multe forme, din care unele promit să producă boli "clasice" precum artrită, anemie, cancer, artroză...Câți mai au curajul să vorbească?

Am înțeles nevoia de experiment. Dar ce facem, altă generație de sacrificiu?

Editat de Lxn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din ce spui tu, inteleg ca daca ceri pasaport si treci granita incepi sa fii torturat?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mă bazez pe mărturii aluzive din partea unor persoane din trecutul meu. 

Acum zece ani, o fată tocmai reîntoarsă de prin vestul UE, mi-a spus, printre multe altele, că dimineața urmează să vină femeia de serviciu și că n-ar vrea să fie găsită singură..."Ce drăguț!" mă gândeam eu. Prostănacul de mine! a trebuit să fiu chiar eu vizitat de masajul "meu" de patru dimineața ca să prind ce porcărie imensă ascund aceste cuvinte, de la "Eine kleine nacht musik" și până azi.

Am putut atunci să identific în amintiri încă o duzină de români care avuseseră de suferit în condiții asemănătoare, unii deja morți. Asta face cam tot anturajul meu românesc din ultimii ani, care călătorise în afară.

Vorba unui oarecare căpșunar, un țăran simplu, îl văzusem de vreo patru ori în viață: "știți cum este, când te întorci din afară, te ia serviciile și te întreabă..." zicea cu un aer temător.

Eu am fost luat la torturat cu câteva luni înainte să plec. Mi s-a "explicat": pentru că ți-ai făcut pașaport. 

Totuși, derulând amintiri, am constatat că este suficient să întâlnești o persoană aflată sub urmărire ca să intri sub "ochiul femeii de serviciu". Acea primă urmărire a fost o chestie mai subtilă, partea cu tortura grosieră vine mai târziu.

 

Am ajuns la credința că (privind din perspectivă mai largă) CIA seceră zdravăn prin Europa în ultimele decenii, sub diverse acoperiri, și mai ales prin trei sud est, ca să dezintegreze Europa din interior. Aș fi putut spune: ce dacă toți artiștii cântă despre același lucru? Atunci este de bine! Eu vă spun din experiență: NU ESTE de bine. Faceți abstracție de zâmbetele tuturor acestora. De la Iliescu încoace, sunt toate false.

Editat de Lxn
  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu, ai fost torturat pentru ca ti-ai facut pasaport? Esti sigur/a?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Lxn a spus:

Mă bazez pe mărturii aluzive din partea unor persoane din trecutul meu.  Acum zece ani, o fată tocmai reîntoarsă de prin vestul UE,   Vorba unui oarecare căpșunar, un țăran simplu,

Eu am fost luat la torturat cu câteva luni înainte să plec. Mi s-a "explicat": pentru că ți-ai făcut pașaport. 

Nu zic ai sursa de informatie de super calitate ... "căpșunar, un țăran simplu"  nu ne spui si in ce credeau aceste fiinte inferioare???

La eliberarea de pasapoarte inainte de '89 a fost un interview, dar numai la cei care mergeau in tari occidentale, nu in zona comunista!!!

N-a fost tortura numai daca toata viata ti-a fost ro minciuna, altfel era o discutie pe ton amical cu seful Sectiei de Pasapoarte despre Cum te cheama si cand si unde te-ai nascut, dater care oriunde se verifica bine ca n-au fost la botezul tau sa te stie!!!   Era o sansa sa duci actele altei persoane, ca s-au intamplat cazuri.    In fine, eu NU cred ca tu ai trecut prin asta,  doar din auzite graiesti ca si alta data.  Da' cand te prindeau in west la furat, cum era acel interview daca ai scapat cu viata de mana gardienilor din magazin???  am tradus si cazuri din astea!!!

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am urmărit în viață liniile cele mai importante ale cunoașterii, adică, ìn primul rând, cum este condusă lumea. Am aflat piesele de puzzle lipsă... "the hard way".

Teoria mea actuală este că "serviciile" "noastre" au un singur obiectiv: "eugenía relativ la scopurile tiraniei mondiale: desăvârșirea "piramidei sociale" globale în care nu mai este decât supunerea perfectă și revoluția simulată. Mentalitatea lor nu are nicio legătură cu societatea în care credem noi. Toată munca lor este pentru a îmbrăca tehnologia și operațiunile crimei organizate în sumedenie de "explicații" mincinoase pe care noi să le credem, totuși.


Nedorind să "fiu cu ei", aproape că nu m-am atins de tehnicile lor sociale. După cum spune un apostol: "scoteți-i din foc cu grijă, fiindu-vă silă chiar și de hainele lor". De aici "lipsurile" mele. Nu vin de la școala "lor" și în niciun caz nu mă îndrept spre ea.

Vlăjganul de la care am cumpărat în mod repetat produse agricole și mi-a povestit cum a lucrat în căpșunării...ce putea fi, dacă nu un agricultor ? :D Și ce treabă aveau serviciile și cu acest om simplu? Păi, deduc eu, au treabă cu toți! Să nu mai cumpărăm, deci, manipulări: ăla era suspect de nuștuce, ăla a făcut aia, ăla avea contract cu noi bla bla bla.

Eu am fost și sunt torturat tot timpul și nu sunt semne că se termină înainte de moartea mea. Mai spun o dată: noua clasă de arme electromagnetice computerizate are o rază mare de acțiune. Nu este vorba aici despre verificări, supraveghere, este crimă mascată. Ei au resursele umane și materiale ca să irosească viețile celor incomozi, să facă să pară altceva și, ce este cel mai grav, să elaboreze programe prin care computerele să îi controleze pe toți ceilalți pe toată perioada vieții lor. Lucru, se pare, deja început după 9/11.

Specializată pe astfel de subiecte, se pare că tipa asta ne-a făcut și nouă un portret. Asta nu schimbă nimic, din păcate.

 

Editat de Lxn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Încredințați, se pare, că se află în posesia unor masere ale căror electroșocuri "tund" una câte una căile neuronale activate de "stări psihice indezirabile" (adică: revoltă, indignare, dispreț și scârbă față de tiranie, viol, crimă, urâțenie, dar și orice formă de plăcere sau iubire față de frumusețe și normalitate), aceste "servicii" cred că vor ajunge să antreneze cu maserul și computerul numai "militari perfecți", cu creierul redus la necesarul tiranilor, "îndrăgostiți" numai de ce "cultivă" tiranii și "fără nicio rezistență" față de diverse crime. Nu este o distopie, este realitatea. După ce au stat niște sute de ani să perfecționeze tehnologia și să dibuie cele mai permisibile căi sociale prin care să o introducă "pe sub pielea" tuturor oamenilor, fără să mai pățească precum DeMolay, masonii cei duri s-au pus acuma (de la 9/11 încoace) pe o "treabă" penibil de grăbită, pe care mulți dintre noi încă nu o cred posibilă. Și, până ne trezim noi, "treaba e gata": sclavia va fi devenit de neînvins.
Speră acești tirani că generația viitoare va fi înmuiată din naștere cu privire la sclavie și nu vor mai avea nicio opoziție în calea sclavagismului? Că au instalat suficientă aparatură pentru o victorie totală asupra lumii normale? Ce-i mizeria asta? Dați-le peste tarabele cu așa zise "vrăji" până nu ni se suie cu totul în cap! Scoateți-i la lumină, să-i vadă toți cu ce se ocupau când mințeau că ne păzesc!

De doi ani tiranii îmi fac înregistrări neuronale sub tortură din care, mai târziu, vor putea decupa ce le convine și vor servi fiecăruia "file din dosar" după cum le convine. Atenție la contractele de colaborare, nu se știe unde duc. Eu n-am, dar mai știi cum ar putea să apară vreunul? Ei ar vrea acum să arate că te pot angaja fără contract. Totuși, este o diferență între viol și căsătorie.

 

Care servicii secrete sunt, va rămâne evident, un secret la discreția guvernanților. Eu aș lua în calcul și cooptări ale DIPI sau Interpol.

Editat de Lxn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rezista L×n! Ești ultima noastră speranță! Nu lăsa tiranii să ne elimine!

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aveți nevoie de voi toți. V-am anunțat despre lucruri groaznice care urmează să vi se întâmple și vouă - este o chestiune de timp. 

Mulți dintre studenții la psihologie vor auzi despre experimentele lui Stanley Milgram fără să știe că se practică pe o scară tot mai largă și că tortura este reală, nu doar o simulare. Și nu durează o oră, ci toată viața. 

 

Americanii au numit pe creștini "mexicani" (de la messiah) și "pedofili" (vezi "vârsta masonică", un creștin refuză jurământul sau refuză să încalce legea și rămâne la gradul 3), "emanciparea" lor față de creștini fiind o problemă "ideologică" moștenită de la anglicani, din vremea lui Henric VIII.

Dar cu-adevărat șocant este că "hoțul strigă hoțul", adică ei și englezii CHIAR SUNT "pedofili", în sensul că violează creierele copiilor. Deja aș putea spune că nici nu mai contează când și cum îi violează fizic, căci de normalitate oricum nu mai poate fi vorba.

 

Editat de Lxn
  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×