Sari la conținut
Forum Roportal
Lxn

Controlul creierului la distanță cu aparatura psiho-electronică.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

...Afară de BCI, "lumea reală" din România nu arată nici ea prea bine: în jurul meu am văzit mult street theater, continuat cu gang stalking. Nu credeam să ajung să văd sumedenie de români legați la BCI, prostituându-se și forțându-se să joace teatru la orice vârstă. Ultimii trei ani în Ro au fost penibili, toți vecinii fiind instruiți să-și trimită fetițele în calea mea, doar-doar iese ceva să semene a pedofilie (masonii din lumea-ntreagă se autojudecă drept "maturi", nemasonii fiind niște copii leneși). N-au nimerit-o, dar au jucat de zici că primeau zeci de mii de dolari. (Chiar așa, cine i-a plătit pe torționari? Este cineva care nu?). Bun, să zicem că avem un procent de 90% din populație silită să joace cum le cântă "serviciile" și 10% ignoranți sau torturați. Și, ce s-a "demonstrat" cu-asta? Că nu mai VREA aproape nimeni să fie normal? Măi, dar problemele asta sunt extrem de grave. Se fac lucruri foarte rele și complet inutile. Ce i-a apucat pe români să se "alinieze" la o așa grozăvie?

De patru ani se screm toți "masonii" aceștia să mă învețe să vorbesc codificat, un lucru absolut inutil serviciilor de informații (la ce aparate au) DAR care zădărnicește orice formă de Justiție.. așa cum o știm noi. 

Asta este ce se întâmplă în România. Nu mai este nicio lege, doar violență ca "sistem".

"NLP-iști" caută să evoce "eul" și "existența" victimei prin invocări lingvistice (ring a bell, Freud, Austria?) ca să "dizolve cu electroșocuri" respectivele structuri neurale de îndată ce se activează. Chiar merge chestua asta? Poate, pe copii? Chiar se fabrică vreun ins fără "eu"? Și cine-l conduce, mă rog?

 

Românii sunt împinși la cele mai josnice comportamente. Cei suferinzi se întreabă: "Când se termină?"

Când o mână "miloasă" o să facă gestul "cerut" către butonul roșu, cu certitudinea că tot "publicul" este de acord: omenirea nu pierde nimic?

Editat de Lxn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Și cum fac să simt mai mult?

Nu-mi place, vă jucați cu chestiuni de viață și de moarte.

Editat de Lxn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am spus că sunt torturat de la distanță și că milioane de americani se plâng de același lucru. Și că România nu face nimic decât să se anexeze Americii, și asta fără nicio scuză. Punând totul în slujba nazismului, economie și structuri militare, s-a transformat în națiune criminală - un lucru fără precedent în istorie. Este ca și când am avea nu doar poliție politică, cum "s-a mai întâmplat", ci și lagăre de concentrare - cu atât mai periculos cu cât sunt invizibile.

Da, este "masoneria" unde se fac diverse târguri. Dar ne ascundem degeaba după fusta unui nume cu un prestigiu acceptabil. Madoneria servind nazismul, este pur și simplu nazism.

(De fapt, masoneria are alibiul: a transmis mesajele relevante dinainte de 90, cum ar fi cele din serialul cu Tano.)

Am avut destul timp pentru judecată. Nu mai este nimic de zis.

Editat de Lxn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ti-ai "setat" gandirea si doar la asa ceva te gandesti?!

Ti-am mai spus sa "urci" pe partea "insorita" a muntelui si nu vei mai atrage "experiente" de tipul celor pe care le-ai(le mai) experimentat..

Nu poti schimba o situatie de pe aceeasi pozitie de pe care-ai declansat-o. Gandind la fel, urmand acelasi traseu, comportandu-te in acelasi mod, nu te supara, insa vei experimenta aceleasi si aceleasi lucruri. Deci, "fii tu schimbarea pe care-o vrei s-o vezi in lume" (cred ca nu am redat exact zicerea lui Gandhi si nu am timp acum sa caut , dar sper ca sa intelegi ceea ce-am vrrut sa-ti spun)! 

Editat de LuciaD
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceva asemănător aș fi zis și eu în urmă cu câțiva ani, necunoscând tehnologia.

Totuși, este descurajant când oamenii liberi, care trebuie să se autoconducă, când află despre problemele care distrug umanitatea, preferă să își fixeze gândirea în zona unei presupuse patologii psihice sau a unor defecte de personalitate și nu prea vor să admită existența tehnologiei de control cerebral pe care am descris-o și par a fi departe de a ajunge să o controleze pentru binele comun.

Iar cei care cunosc ceva despre tehnologia represivă și se fac supuși "de bună voie" spunând: "iată, tot noi o controlăm!" sunt doar întorși împotriva lor înșiși.

Eu, de exemplu, vă spun că nu mai am nimic de schimbat la mine: drept am fost și drept am rămas.

Gandhi... a fost un lider de succes așa cum este India o țară liberă. O mulțime de sclavi ce muncesc în condiții de neimaginat, dar guvernul lor are ceva bombe atomice. 

 

@Unknown

Iau informații din presă și social media. Nu prea îmi place să citesc printre rânduri pentru că nu am încredere în cei puțini cât am în cei mulți. Este presa care face astfel de afirmații, eu doar constat că există un rău și caut să îi înțeleg mecanismul.

http://m.mediafax.ro/social/traian-basescu-propune-arestarea-laurei-codruta-kovesi-si-a-adjunctului-sri-florian-coldea-16050586

Evident, Băsescu atrage atenția că, din punct de vedere al motivației, mai mult decât pentru o mai bună cooperare în beneficiul Justiției, șefii SRI și DNA pot stabili o legătură creier-creier cu logistică CIA tocmai pentru a scăpa cercetărilor din România. Chiar arestați și "separați", ar putea rămâne în colaborare. Cum ar putea, deci, un astfel de canal să fie un lucru acceptabil?

Editat de Lxn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 ore, Lxn a spus:

 

Autocontrolul "bate" controlul venit din exterior (tehnologic sau de alta natura).

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Așa este, dacă mă controlez așa ca să fiu mereu pe placul dictatorilor, mă lasă și ei mai puțin handicapat.

Sau, cum anume este autocontrolul? Părinții mei au fost bine autocontrolați că n-am aflat de la ei ce este în România decât prea târziu după ce au murit.

Mama, i-ar fi zis un clarvăzător că o mănâncă răul, era unul care îi ceruse să-i aprobe un ajutor de la stat și, ea refuzând, a zis ăla măcar atâta să o anunțe, și a ieșit ea după șase ani cu cancer în medical, dar după două operații grele a început că nu mai vrea să muncească. La câteva luni după ce a făcut pensionită, a lovit cancerul în altă parte, era un alt țesut dar doctorul tot a zis că este același cancer, a mai suferit o operație deși am fost informați că boala ei nu are leac și după aia au început să-i vină mințile la cap, la un blocaj renal ar fi zis: "o intelectuală ca mine, să nu înțeleagă să bea suficientă apă", drept care doctorul i-a tăiat antibioticul și după ce blocajul renal s-a reinstalat, a avut grijă de a pompat perfuzie câțiva litri pe zi, că după patru zile a crăpat mama, cică era umflată de n-o mai cunoșteai, poate dacă trăia îmi spunea și mie ce-a vrut să zică în copilăria mea: "maimu'țica cu cercei, joacă noaptea pân la trei, iar la trei ș jumătate, i-a căzut chiloții-n lapte" că mie îmi cade de obicei pe la patru, dar mi se pare cam tot aia, că aveam 35 când au venit maimuța cu cercei, că înainte era fără.
Acuma, nu ștu ce este de făcut cu România, descurcați-vă, eu nu vreau să trăiesc pentru acest sistem, dar eram dator să vă spun ce-am văzut în el, ceea ce voi concetățenii nu mi-ați spus când eram mai tânăr, ori că nu știați, ori că n-am întrebat, ori că nu vroiam să înțeleg.

Editat de Lxn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De aceea zic: nu tehnologia este impresionantă, ci arhitectura socială care o ține secretă și care transformă pe toți ceilalți în care avem încredere în organe mafiote, și asta încă de la 1848 cel puțin.

În prezent, vehiculul cu tehnica de iradiere este totuși zgomotos: se aude noaptea vuind.Toți de la Poliție știu, nimieni nu mișcă un deget, indiferent de țară. Masoneria "kaki" sau "verde" sau "a Sfântului Andrei" îi unește pe toți militarii, dincolo de orice ne ìnchipuim noi că fac ei.

Înțelegeți de ce Anglia a săpat spre est, cu masoneria pe care a creat-o, încă din sec 18: doar lărgită la dimensiuni globale, toată conspirația aceasta funcționează eficient. Rezultatele, le-ați văzut: de trei sute de ani niște bogătași asupresc niște miliarde, fac experimente medicale și sociale pe ele, le poartă prin războaie, batjocoresc mediul și planeta, pun în scenă reprezentațiile unor sisteme "democratice".

Dar, ce se întâmplă când cineva face dezvăluiri? Este înlăturat și ce a spus este repede uitat: avem alte "priorități" de cultivat. Puțini știu secrete, cei care sunt înclinați să își îngrijească interesul de moment și să disprețuiască alți oameni și alte vremuri.

Editat de Lxn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×