Sari la conținut
Forum Roportal
Blues

Modificari forum

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 14 ore, ♫ Blues ♬ a spus:

Ma gandesc ca are si el concediu, ca tot omul. :smile:

I-am scris deja despre problema cu like-urile, am scris si de cateva ori ca va voi anunta atunci cand stiu si eu mai multe. Pana atunci nu pot face mai mult.

 

Am incercat acum si pe telefon (Safari) si tot nu merge.

Cel mai probabil o fi vreun bug de la forum. 

Nu stiu nimic despre safari, nu l-am incercat niciodata, insa am gasit de unde puteti activa sau dezactiva notificarile roportalului in chrome.

Nu stiu daca va ajuta la ceva, dar merita incercat pana rezolva sefu' problema. Veti gasi o lista cu site-urile care au acces la notificari. Verificati daca si roportalul are acces.

 

https://support.google.com/chrome/answer/3220216?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=en

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 12 ore, Zero* a spus:

Aleatoriu am fost cacanizati, nu sta nimeni sa isi bata capul sa ne acorde noua o anume culoare pt ca suntem mai speciali.

Dupa om si avatar...  :lol2:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 25.06.2018 la 20:23, LuciaD a spus:

Te ascult. Acum(lipsisem putintel...) incerc sa urmez pasii tai si vin cu rezultatele.

No, am bifat asa cum mi-ai spus, insa in dreapta imi apare la fel  si nu ma lasa sa vad cine-mi da like! La tine apare cu verde si cu bifa si scrie ca-i activat, la mine apare asa!  Te rog sa-mi spui ce trebuie sa fac?!

Notificări browser dezactivate

Te intreb inca o data. Dupa ce ai bifat ce te-a interesat, ai apasat pe butonul "salveaza"?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 54 minute, vax a spus:

Te intreb inca o data. Dupa ce ai bifat ce te-a interesat, ai apasat pe butonul "salveaza"?

Da, am apasat butonul "salveaza" si tot asa apare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, vax a spus:

Dupa om si avatar...  :lol2:

V si Z sunt printre ultimile litere din alfabet. De aceea s-a nimerit sa aveti nuante asemanatoare. Puneti o poza ca sa scapati de culoarea aia....Eventual o poza cu o culoare care va place mai mult.

  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 ore, SenAnlatKaradeniz a spus:

V si Z sunt printre ultimile litere din alfabet. De aceea s-a nimerit sa aveti nuante asemanatoare. Puneti o poza ca sa scapati de culoarea aia....Eventual o poza cu o culoare care va place mai mult.

S-a rezolvat!  Iti place?   :laugh:

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chestia aia cu notificari browser activate sau dezactivate nu are nimic de a face cu notificarile pe forum, este pentru a-ti aparea notificari pe desktop atunci cand nu esti pe forum.

Eu primesc notificari cand primesc like, cand cineva ma citeaza, tot. Singura problema este ca nu pot vedea cine-mi da like, insa pentru mine nu e asa mare smecherie, nici inainte nu ma prea uitam la ele. 

Parerea mea este ca s-a prins pe undeva un bug si problema nu tine de noi. La fiecare update al forumului au fost ceva probleme, mai mici sau mai mari, se vor rezolva in timp. 

  • Like 3
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 ore, SenAnlatKaradeniz a spus:

V si Z sunt printre ultimile litere din alfabet. De aceea s-a nimerit sa aveti nuante asemanatoare. Puneti o poza ca sa scapati de culoarea aia....Eventual o poza cu o culoare care va place mai mult.

Pe mine nu ma deranjeaza culoarea, poate fi oricare, mi-e egal.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, ♫ Blues ♬ a spus:

Chestia aia cu notificari browser activate sau dezactivate nu are nimic de a face cu notificarile pe forum, este pentru a-ti aparea notificari pe desktop atunci cand nu esti pe forum.

Eu primesc notificari cand primesc like, cand cineva ma citeaza, tot. Singura problema este ca nu pot vedea cine-mi da like, insa pentru mine nu e asa mare smecherie, nici inainte nu ma prea uitam la ele. 

Parerea mea este ca s-a prins pe undeva un bug si problema nu tine de noi. La fiecare update al forumului au fost ceva probleme, mai mici sau mai mari, se vor rezolva in timp. 

Si la mine este la fel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 ore, ♫ Blues ♬ a spus:

Chestia aia cu notificari browser activate sau dezactivate nu are nimic de a face cu notificarile pe forum, este pentru a-ti aparea notificari pe desktop atunci cand nu esti pe forum.

Eu primesc notificari cand primesc like, cand cineva ma citeaza, tot. Singura problema este ca nu pot vedea cine-mi da like, insa pentru mine nu e asa mare smecherie, nici inainte nu ma prea uitam la ele. 

Parerea mea este ca s-a prins pe undeva un bug si problema nu tine de noi. La fiecare update al forumului au fost ceva probleme, mai mici sau mai mari, se vor rezolva in timp. 

Nu eram lamurit daca notificarile de pe pagina de profil sunt legate de celelalte notificari.

Nu sunt, dupa cum se vede. :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×