Sari la conținut
Forum Roportal
Blues

Modificari forum

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ascuns = invizibilizat. 

Postarile nepotrivite, ex reclamă sau continut nepotrivit, se invizibilizează, nu se sterg. 

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai stiu sa pun o melodie. Imi iese link, nicio imagine, nimic. :smile:

Editat de adal*
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

copy/paste, fratilor!  :smile: direct in fereastra in care scrieti in mod normal. Simplu!

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 11 ore, The Unknown a spus:

Cum vine o  "postare ascunsa"???    nu stiu ca se poate si ascunde ceva, doar a nu posta ceva.  

Imi suna curios ca eu scriu sa fie postat mesajul, altfel de ce l-as mai scrie???    Ca si popa cel intelept, si noi pan-la moarte tot invatam ceva nou  :o:

Deoarece e posibil ca mai tarziu sa regret ce-am scris, mi se ofera posibilitatea sa trec mesajul pe invizibil. Nu ca as fi procedat la ascunderea unui mesaj, iti satisfac curiozitatea raspunzandu-ti la nedumerirea ta..:biggrin:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, de cand cu modificarile forumului, utilizatorii au posibilitatea de a-si pune mesajele pe invizibil, chiar si sterge daca nu ma insel. Dar noi, adiminstratorii, tot le vedem. Sac. :tongue:

  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 minute, ♫ Blues ♬ a spus:

Da, de cand cu modificarile forumului, utilizatorii au posibilitatea de a-si pune mesajele pe invizibil, chiar si sterge daca nu ma insel. Dar noi, adiminstratorii, tot le vedem. Sac. :tongue:

Nu se sterge nimic. Ramane ascuns doar. Am activat in forumuri in care mesajele imi apartineau in totalitate, avand posibilitatea sa le sterg si diupa un an. Aici e alta poveste.  Postarile devin propietatea roportalului. oricum, e bine si asa.  :smile:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Davi_ a spus:

Ascuns = invizibilizat.    Postarile nepotrivite, ex reclamă sau continut nepotrivit, se invizibilizează, nu se sterg. 

Asta stiu ca moderatorii trebuie sa faca, dar eu cum as putea sa ... ma fac invizibila :biggrin: 

Ca tanara din reclama americana noua la TV unde o tanara isi reclama chilotii fara cusaturi si nu se observa nici peste rochite foarte subtiri si stranse pe corp ca poarta ceva   :ohmy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×