Sari la conținut
Forum Roportal
Blues

Modificari forum

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 18 ore, ♫ Blues ♬ a spus:

[...]

Parerea mea este ca s-a prins pe undeva un bug si problema nu tine de noi. La fiecare update al forumului au fost ceva probleme, mai mici sau mai mari, se vor rezolva in timp. 

Iar parerea mea e ca ai perfecta dreptate. Sa-ti explic si de ce.

La Lucia, de exemplu, pot vedea in pagina ei de profil cine i-a acordat like si upvote, insa nu pot vedea si atunci cand sunt delogat. Deci, conturile din  forum care au probleme, se comporta ca si cum n-ar fi logate pe deplin.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu n-am acces la astea doua de mult vreme. De fapt,  nici nu stiu daca am avut vreodata.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In setari nu pot intra nicu eu. 

Aseara tarziu am observat ca erau ceva probleme cu forumul si i-am scris lui Bogdan. Sa speram ca toate problemele se vor rezolva.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, The Unknown a spus:

Nici eu nu vad cine da like-uri ... Atașamente se numesc in limba romana, n-am stiut, insa tot nu vad cine sint atasatorii :ohmy:

Atasamente sunt pozele bagate in forum de pe pc-ul tau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 ore, LuciaD a spus:

Nu ma lasa sa intru in "SETARI" si nici in "CONTINUT"! Oare asta-i cauza ca nu pot vedea cine-mi da "Like"?!

Daca setari si continut sunt foldere radacina, atunci non-administratorii site-ului nu pot avea acces la ele. Asta in cazul in care ele sunt totusi butoane. insa dezactivate pt. restul omenirii.  :laugh:

Daca mu. e posibil sa fie doar simple denumiri de"capitole".

Oi fi eu chiaun de somn, insa forumul se misca cu viteza melcului. Da, am terstat conexiunea la internet, si totul e ok.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 minute, vax a spus:

Daca setari si continut sunt foldere radacina, atunci non-administratorii site-ului nu pot avea acces la ele. Asta in cazul in care ele sunt totusi butoane. insa dezactivate pt. restul omenirii.  :laugh:

Daca mu. e posibil sa fie doar simple denumiri de"capitole".

Oi fi eu chiaun de somn, insa forumul se misca cu viteza melcului. Da, am terstat conexiunea la internet, si totul e ok.

:laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de atasamente, am sters pozele de pe topicul de expunere,  dar cand am intrat am constatat ca cineva daduse like. M-am gandit ca a fost cineva care ma simpatizeaza si-mi da likeuri pe neve (n-ar fi fost prima oara), cand colo, constat ca pozele nu se stersesera. Le-am ascuns.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hahah, da, io ti-am dat like. Pentru ca puteam vedea pozele pe care le-ai ascuns si ca mesajul este ascuns. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×