Sari la conținut
Forum Roportal
Blues

Invitatie la dialog

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cand ceri corectitudine tu trebuie sa fii incredintat pe deplin ca esti corect. Esti?

Mda ... cum incerci tu sa-i închizi gura cu un nonsens ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

As vrea sa te mai vad pe aici, sincer, dar fa si tu ceva..., sau altceva pentru asta. Tuturor ne trebuie timp sa intelegem unele lucruri. Nimic nu este simplu pe lumea asta. Stiu ca stii..., dar doar am incercat.

Editat de adal*
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred, nu are cum, doar javrele fac asa ceva... trebuie sa fie administratori corecti pe aici...

Depinde pe cine întrebi.

 

Te-ai certat cu un moderator. Am sters ce era de sters și am ales să nu va sancționez.

Cu toate ca niciodată nu voi sanctiona un moderator când are dreptate, chiar dacă foloseste un limbaj acid, nu te-am sancționat nici pe tine pentru discuțiile de acolo.

 

Nu esti primul sau ultimul, de multe ori îngăduim și discuții acide. Închidem topice, ne linistim toți și reluăm cu calm. Fără să santionam pe cineva.

 

Dacă nici acum nu ai inteles si continui sa comentezi pe această temă, ne despărțim elegant.

Mda ... cum incerci tu sa-i închizi gura cu un nonsens ...

Dacă discuțiile despre moderare iti sunt singura sursa de bucurie, imi pare foarte rau pentru tine.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda ... cum incerci tu sa-i închizi gura cu un nonsens ...

 

Candva ...obisnuiam sa zic ca Roportal e o bucatica din Romania. Stiind cum stau lucrurile in tara. mi se pare absolut normal ca si forumul sa-l iei ca atare.

Inteleg pe cei care sunt plecati de o viata sa sea astepte la altceva , dar realmente imi este imposibil sa-i inteleg pe cei care traiesc intre romani.  :D

Asa e, Gas?  :)

As vrea sa te mai vad pe aici, sincer, dar fa si tu ceva..., sau altceva pentru asta. Tuturor ne trebuie timp sa intelegem unele lucruri. Nimic nu este simplu pe lumea asta. Stiu ca stii..., dar doar am incercat.

 

Cer e diferenta dintre realul  si virtualul romanesc?  :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Candva ...obisnuiam sa zic ca Roportal e o bucatica din Romania. Stiind cum stau lucrurile in tara. mi se pare absolut normal ca si forumul sa-l iei ca atare.

 :)

Nici cu tine n-a fost Domnul prea darnic cu duhul. Cu toate astea pare ca in zadar ai tocit tastele pe forum atatia ani. Nu ai invatat nimic despre cum sta treaba p-aici. Bâzâi neincetat fara rost fara sa intelegi macar ca nu esti in stupul tau, nici macar in livada ta.

 

O fi de la barba de 3 mm. Rade-o. :p

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Candva ...obisnuiam sa zic ca Roportal e o bucatica din Romania. Stiind cum stau lucrurile in tara. mi se pare absolut normal ca si forumul sa-l iei ca atare.

Inteleg pe cei care sunt plecati de o viata sa sea astepte la altceva , dar realmente imi este imposibil sa-i inteleg pe cei care traiesc intre romani. :D

Asa e, Gas? :)

 

 

Cer e diferenta dintre realul si virtualul romanesc? :)

Oh! Sa ne scuzați va rugam. Voi, ăștia, odorizati dincolo.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E ca si cum intri in casa omului, ala nu te place, asta e, ai ochi negri si gura rea, se ia de tine iar tu sari la bataie. Pai omul scoate pistolul si te impusca.

Ai posibilitatea sa iesi rapid afara sau... asa cum fac eu, te joci cu catelul intr-un colt, fara sa faci prea mult zgomot. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici cu tine n-a fost Domnul prea darnic cu duhul. Cu toate astea pare ca in zadar ai tocit tastele pe forum atatia ani. Nu ai invatat nimic despre cum sta treaba p-aici. Bâzâi neincetat fara rost fara sa intelegi macar ca nu esti in stupul tau, nici macar in livada ta.

 

O fi de la barba de 3 mm. Rade-o. :P

 

Ceea ce tu nu stii, e ca o livada nu contine doar doi pomi fructiferi.

Iar fara pomi, nu se poate numi livada, ci doar un simplu teren agricol.  :D

E ca si cum intri in casa omului, ala nu te place, asta e, ai ochi negri si gura rea, se ia de tine iar tu sari la bataie. Pai omul scoate pistolul si te impusca.

Ai posibilitatea sa iesi rapid afara sau... asa cum fac eu, te joci cu catelul intr-un colt, fara sa faci prea mult zgomot. :)

 

Daca sunt oasptele tau, ma astept sa ma tratez cu respect. Sau poate te astepti sa rad cand pocneste din degete, doar pt. a-ti fi pe plac?  :D

Oh! Sa ne scuzați va rugam. Voi, ăștia, odorizati dincolo.

 

M-ai inteles gresit daca tu crezi ca am uitat cine sunt si de unde am plecat.

Poate ca gresesc, poate ca nu, insa pot spune ca noi, romanii, ne-am schimbat mult in ultimii 20 de ani.

Daca eram naiv si chior vazandu-mi natia cu alti ochi, sa-mi fie de bine, dar romanul pe atunci era indraznet, nu tupeist cum este acum.

Ne-am inrait ca popor, ne este greu sa recunoatem fiindca este mai lesne sa aratam cu degetul acuzator catre altii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×