Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Sex cu cel mai bun prieten

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am facut cerere de dezhumare si pentru subiectul asta, ca mi se pare ca moartea lui nu a fost pe deplin elucidata! (am pile) :pope:

 

sex cu cel mai bun prieten? recunosc ca am citit numai primele 15 pagini si sper ca nu o sa repet spusele cuiva, dar aici se cere o precizare:

 

INTRE DOUA PERSOANE HETEROSEXUALE SI DE SEX OPUS NU VA EXISTA NICIODATA O PRIETENIE ADEVARATA, SINCERA SI BILATERALA. INTOTDEAUNA, CEL PUTIN UNA DIN PARTI ISI DORESTE MAI MULT, FAPT CARE INTRETINE ACEA RELATIE cu alte cuvinte: unul mai are si alte dorinte, nu sta numai pentru falsa impresie de camaraderie pe care o are celalalt.

 

deci premisa de la care ati plecat e gresita.

 

sa va spun un cliseu pe care l-am auzit de la orice femeie cu frumusetea de la medie in sus. nu numai de la cele pe care le-am avut eu, ci si de la altele cu care am mai discutat.

"intotdeauna m-am inteles mai bine cu baietii decat cu fetele" si o spun in asa fel incat zici ca cred ca ele sunt unicat! :)))

sa nu imi ziceti ca nu ati auzit inca cliseul asta! ca pe mine ma bufneste rasul de fiecare data cand aud cliseul asta! :rot:

pai normal ca te-ai inteles mai bine cu baietii! ca aia erau numai cu gandul la fashul tau! nu stiau cum sa iti intre in gratii, cum sa iti faca pe plac, cum sa te impresioneze, cum sa te ridice in slavi, cum sa faca sa ajunga unde trebuie

intotdeauna o femeie frumoasa se va intelege mai bine cu barbatii decat cu femeile. din partea barbatilor va primi intotdeauna numai admiratie si din partea femeilor va primi intotdeauna invidie si rautate.

 

si stiti de ce nu va intelegeti voi fetele intre voi? va mananca invidia si va lipseste cavalerismul! :paladin:

 

aceasta postare nu se vrea un atac la adresa femeilor. si nici nu am fost primul care am constatat lucrurile astea. ,,si daca n-ar fi fost, nu s-ar fi povestit"

 

sper ca observati si apreciati faptul ca mi-am mai cenzurat limbajul... O:)

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta e va1abi1 pentru o femeie frumoasa dupa cum spui...eu fac parte dintre ce1e1a1te..ia zi domne 1a mine ce i-ar interesa daca unde trebuie a1 meu este printre co1acei....de fapt 1abirint?..ia zi ca eu ma inte1eg bine de copi1 cu sexu1 opus... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta e va1abi1 pentru o femeie frumoasa dupa cum spui...eu fac parte dintre ce1e1a1te..ia zi domne 1a mine ce i-ar interesa daca unde trebuie a1 meu este printre co1acei....de fapt 1abirint?..ia zi ca eu ma inte1eg bine de copi1 cu sexu1 opus... :roll:

 

consultatiile private costa! 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

consultatiile private costa! 8)

eeeee....de ce privat ma?...nu e corect..exp1ica cum ai exp1icat mai sus...ce1e urate tre sa p1atim mereu mai mu1t... :focus:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×