Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Sex cu cel mai bun prieten

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai eu nu l-am facut nici prost, nici psihopat, tu ai inceput cu epitetele astea, plus ca ti-am dat reply tie, nu lui.... dar oricum, vorbeam asa, la general :o:

recunosc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

comunic.

numai sa am cu cine. comunicarea implica macar doua parti. ti-ai placea sa comunici cu mine sau de ce ai insistat cu intrebarea? :)

comunici pe draq...ti-am cerut sa exp1ici cu femei1e urate cum sta treaba..insa tu comunici numai ce-ti convine...vad ca de exp1icatii nu esti bun..treci si fa o ciorba ca mi-efoame :roll:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

comunic.

numai sa am cu cine. comunicarea implica macar doua parti. ti-ai placea sa comunici cu mine sau de ce ai insistat cu intrebarea? :)

Ai grija ce-ti doresti.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

retractez: porcusor in sensul pozitv. stiu ca vrei sa ma inciti si pe mine, dar s-ar putea sa nu-ti placa "usa mea din spate"

 

nu as putea sa vad sensul pozitiv al acestui calificativ...

si inca ceva: nu e nimic in legatura cu mine care sa justifice folosirea de diminutive. asta e valabil si pentru Fernanda! ;) deci la fel de bine ai putea sa imi spui porc in sensul povitiv al cuvantului (care o fi si ala!)

 

si imi pare rau sa te dezamagesc, dar nici nu stiam de existenta ta pana acum, deci cu siguranta nu voiam sa te incit. si nici acum ca stiu nu s-a schimbat situatia. :roll: insa trebuie sa iti dau si dreptate: s-ar putea sa nu imi placa ,,usa ta din spate" :roll:

 

dar poate ai vrea sa ne spui ceva pe subiectul asta si eu te tin de vorba. poate ai vrea sa imi demolezi argumentat spusele...

Editat de Domparinte
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar vad ca aici abia se scrie in propozitii de juma de rand. nu in fraze si idei coerente, bazate pe argumente.

 

crezi ca numarul de randuri da postarilor calitate, coerenta si argumente?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

comunici pe draq...ti-am cerut sa exp1ici cu femei1e urate cum sta treaba..insa tu comunici numai ce-ti convine...vad ca de exp1icatii nu esti bun..treci si fa o ciorba ca mi-efoame :roll:

 

maybe not, trebuie sa spun ca tu nu esti genul de intelect cu care eu sa aleg sa comunic. si atata timp cat am optiuni, comunic cu cine imi place/convine. speram sa nu insisti atata de mult incat sa trebuiasca sa iti spun asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

maybe not, trebuie sa spun ca tu nu esti genul de intelect cu care eu sa aleg sa comunic. si atata timp cat am optiuni, comunic cu cine imi place/convine. speram sa nu insisti atata de mult incat sa trebuiasca sa iti spun asta.

norma1 ca nu sunt genu1 tau..nici nu mi-as dori sa fiuinsa une1e 1ucruri afirmate ar trebui si exp1icate mai a1es cand sustii o teorie...

 

so..teoria ta nu este va1abi1a suta 1a suta...era destu1 sa spui asta dar deh..inte1ectu1 nu se potriveste :roll:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt intotdeauna deschis la comunicare si chiar asta speram sa gasesc aici.

.................................

dar vad ca aici abia se scrie in propozitii de juma de rand

........................................

defapt am intrat aici ca sa imi completez cunostintele, dar vad ca multe din subiecte sunt tratate superficial

 

 

Da, ideea e sa ne completam cunostintele, nu sa repetam la nesfarsit idei din carti sau de pe net. Completarea cunostintelor inseamna cautarea concluziilor personale ale altor oameni,oameni care este evident ca au o experienta de viata minima si ca au citit mai multe carti decat valetul de trefla- concluzii care pot fi redate si in propozitii de jumatate de rand.

:offtopic:

Editat de Aseneth
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

norma1 ca nu sunt genu1 tau..nici nu mi-as dori sa fiuinsa une1e 1ucruri afirmate ar trebui si exp1icate mai a1es cand sustii o teorie...

 

so..teoria ta nu este va1abi1a suta 1a suta...era destu1 sa spui asta dar deh..inte1ectu1 nu se potriveste :roll:

 

este adevarat ca am folosit in enunt niste adverbe care nu lasau loc de exceptii. dar am facut asta intentionat. sigur ca exceptiile exista, dar nu fac decat sa intareasca regula si sa ii confirme existenta. natura nu face lucrurile perfect asemanatoare. dar se pare ca lucreaza cu sabloane.

de cate ori lasi cate o portita la un sablon uman, fiecare se crede exceptia. :) si asta e in virtutea senzatiei de unicitate pe care o are omul vis-a-vis de propria personalitate. cu toate astea, sunt o gramada care urmaresc horoscopul :rot:

Editat de Domparinte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×