Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Sex cu cel mai bun prieten

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am fost cea mai buna prietena a actualului meu iubit timp de 3 ani, zi de zi, fiecare fiind in relatii diferite, noi purtandu`ne fix ca cei mai buni prieteni, niciodata nimic mai mult.... Pana cand el s-a trezit intr`o dimineata ca parca... ii place de mine ceva mai mult decat amica.. si cam.. asta a fost. Acum suntem impreuna. Dar ne iubim si nu e doar o joaca. Nu as fi crezut niciodata... Dar acum am castigat pe langa cel mai bun prieten si cel mai minunat iubit. Asa ca.. depinde. Sunt mii si mii de situatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum vreo 11 ani , nu eram implicata in vreo relatie . L-am cunoscut prin altii din gasca , locuiam in aceeasi zona si de la bun inceput ne-am inteles bine , avand opinii comune si gandeam cam la fel . De altfel prietenia noastra a inceput atunci cand l-am invitat la majoratul meu si el s-a oferit sa fie dj-ul . Pana la urma cu el mi-am organizat toata petrecerea si a fost super . Apoi , la majoratul unei prietene , am mers impreuna cu el , dar doar ca si prieteni . Acum ca imi aduc aminte , chiar a fost important pentru mine acest baiat . Radeam mult cu el , ne sfatuiam si ne plimbam mult . Tinandu-ne adesea de brat pe strada , multi credeau ca formam un cuplu . Niciodata insa nu m-am gandit la extrema cealalta , de a-l privi altfel decat un amic . O singura data am avut o discutie de genul acesta , in care el pe ocolite mi-a dat de inteles ca sa ramanem asa , desi si-ar dori mai mult . Gasca noastra era una destrabalata , pusa pe sotii si nebunii , doar eu si el eram mai rezervati si mai " normali " sa spun asa . De aceea ne intelegeam atat de bine si stiam ca daca se intampla mai mult de atat , se va pierde relatia frumoasa pe care deja o aveam . Ceea ce s-a intamplat apoi , el a plecat din tara , iar eu m-am implicat intr-o relatie serioasa , in care ma aflu si azi . Sotul meu , amic si el cu respectivul nu ma crede ca intre noi nu a fost vreodata nimic mai mult decat prietenie .

Apoi , a mai aparut unul , dar el e sotul unei verisoare apropiate mie , cu care ma inteleg adesea mai bine decat cu ea . Dar doar prieteni putem fi , niciodata nu se va pune problema a ceva mai mult , nici nu imi pot macar imagina asa ceva . Cand sotul meu a fost plecat din tara , el a fost cel care mereu m-a ajutat si sprijinit in locul lui . De fapt pentru familia mea , si el e ca un fiu . A fost inlocuitorul sotului meu cat a lipsit . Mai mult mi-e ca un frate . Acum , sunt eu departe si singurii mei adevarati prieteni sunt acasa . Dar il am pe sotul si copilul meu , si asta ma face fericita .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1. un barbat si o femeie prieteni apropiati.

2. presupunand ca aveti si voi o asa relatie, ati face sex cu respectivul/respectiva?

 

Si ce parere aveti in general de acest subiect. :roll:

As face-o dar nu ma lasa constiinta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1. un barbat si o femeie prieteni apropiati.

2. presupunand ca aveti si voi o asa relatie, ati face sex cu respectivul/respectiva?

 

Si ce parere aveti in general de acest subiect. :roll:

 

Sexul strica prietenia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1. un barbat si o femeie prieteni apropiati.

2. presupunand ca aveti si voi o asa relatie, ati face sex cu respectivul/respectiva?

 

Si ce parere aveti in general de acest subiect. :roll:

Asa am ajuns sa ma casatoresc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×