Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Sex cu cel mai bun prieten

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

bv rotar imi place sa esti sincer :)

Buei, nu e meritul meu... erau fete de calitate superioara !! ce stii tu...

Editat de rotan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buei, nu e meritul meu... erau fete de calitate superioara !! ce stii tu...

:good: calitatea I .. pai asa se intampla la toti, numai ca unii nu recunosc.. majoritatea prietenilor mei sunt fete ( 70% fete 30% baieti ) ca nu prea ma intereseaza baietii :doh: si din acele fete cam 80 % au facut-o cu mine :cheer: asta e se intampla odata sa fi cu ea singuri intr-o casa si vrand nevrand se ajunge si la dalea sub 18 ani :) acum vb ta.. trebuie sa fie si "marfa" de calitate superioara

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:good: calitatea I .. pai asa se intampla la toti, numai ca unii nu recunosc.. majoritatea prietenilor mei sunt fete ( 70% fete 30% baieti ) ca nu prea ma intereseaza baietii :doh: si din acele fete cam 80 % au facut-o cu mine :cheer: asta e se intampla odata sa fi cu ea singuri intr-o casa si vrand nevrand se ajunge si la dalea sub 18 ani :) acum vb ta.. trebuie sa fie si "marfa" de calitate superioara

Acum nu e vorba ca nu recunoaste toata lumea, eu am zis ca depinde de cei implicati. La mine de exemplu vin fetele, dupa CD-uri cu tot felul de softuletze, pana si cursuri de machiaj am downloadat :eek:, carti... tot ce am le pun la dispozitie si ele mie la fel !! :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu fac devirusari, resoftari , instalari de windows tot prin zona ta de lucru :) ce bine e sa te pricepi la pc-uri :cheer:

Da, dar e important sa nu ti-o iei in cap, ca si pe mine ma mai tenteaza cateodata, cand aud prea des:

Moama ce destept esti ! Esti super tare... hai sa-ti dau un pup ! :good:

Editat de rotan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, dar e important sa nu ti-o iei in cap, ca si pe mine ma mai tenteaza cateodata, cand aud prea des:

Moama ce destept esti ! Esti super tare... hai sa-ti dau un pup ! :cheer:

 

doar un pup? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
doar un pup? :)

Cand ma oboseste prea mult devirusarea, da... :cheer:

Editat de rotan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dupa ce termini treaba cu ea: asta e papusa am avut scule doar pt tine , vin maine sa iti fac pc-ul.. :)

 

Cand ma oboseste prea mult devirusarea, da... :cheer:

:good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ia nu va mai pupati.

Moderatorule, ma lasi frate... Stai tu cu o femeie in brate cat ii repari PC-ul si n-o pupa !! Mie mi se coca-cola...

Editat de rotan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×