Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Costumație care încearcă să-i ascundă șuncile :biggrin:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut sa vad meciul Simonei, si la 4-0 nu am mai putut privi, imi facea rau. Apoi am aflat ca a pulverizat-o pe Riske. :smile:

Serena a spus ca a avut probleme cu cheaguri de sange, nu a spus pe unde, dar eu cred ca are si pe picioare urme de acest gen si atunci incearca sa le mascheze. asa cred eu, nu sunt sigur. In rest da, hormoni la greu.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Șunci, steroizi, hormoni la greu, mă rog...

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricum, asta ține mai mult de bârfă și are mai puțin de-a face cu fenomenul sportiv.

Să urmărim, deci, spectacolul sportiv...

Simona a început cam nașpa primul ei meci, cu Riske, pierzând clar primul set. Însă s-a impus și mai clar în celelalte două. Hmm, să sperăm că treptat își va intra în mână...

De salutat calificarea Mihaelei Buzărnescu în turul trei, acolo unde o va întâlni pe Svitolina.

La băieți, aș merge pe mâna lui Djocovic  :smile:

Editat de Vriies
  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Absolut superb a fost si spectacolul cu Lens Armstrong, sa nu uitam. Nimic de-a face cu fenomenul sportiv, adevarat. :lol:

Presupun ca oricine o duce pe Serena in setul trei o invinge. Se misca foarte greu si este epuizata fizic. 

Succes Simona Halep!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

După începutul mai greoi cu Riske, Simona pare să-și intre în mână și o bate clar în două seturi pe Taylor Townsend.

Ana pare a nu se descurca în meciul cu Kerber. Să vedem dacă Mihaela reușește mâine surpriza cu Svitolina. 

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

maria-sharapova-and-alexander-465x390.jpg

Rezultatele pozitive se acumuleaza pentru o sportiva superstar ... a castigat deja marele premiu, unele au noroc!!!

Maria Sharapova, CERUTĂ în CĂSĂTORIE de un milionar englez, Alexander Gilkes!!! 

Urmeaza meciul in round 3 cu Karolína Plíšková Sambata.

Iar SimonaHalep va juca contra Andrea Petkovic. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am văzut meciul lui Isner cu Zeballos. Din nou Big John a avut un serviciu devastator, dar pare că și-a îmbunătățit jocul și pe retur, în ultimul set reușind două break-uri consecutive.

Dar vestea bună vine de la Irina. Se califică și ea în turul trei după ce o învinge pe Shuai Zhang în două seturi lungi, care au durat vreo trei ore. Dacă se juca și setul trei, probabil partida s-ar fi dus undeva la patru ore.

(Rectific, partida a durat două ore și nu trei! :smile:  )

Editat de Vriies
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×