Sari la conținut
Forum Roportal
The Bitch

Sunt romancele femei supuse ?

Evaluează acest topic

  

15 membri au votat

  1. 1. Sunt romancele supuse ?

    • Da
      5
    • Nu
      10


Postări Recomandate

 

Daca e vorba de femei care pupa barbati nu mai pare atat de caraghios. Dar mie nu-mi place cand apar barbati care ma pupa, desi ne-am vazut acum doua-trei luni ...

Stiam ca barbatii dau noroc fiindca asta in subconstient sugereaza ca nu au arme la ei. De aia palma intinsa in sus. Chipurile asa se facea

Faza cu pupatu intre femei, habar n-am. Poate au nevoie sa se apropie mai mult ca sa se injunghie una pe alta in spate.

Cand 2 tipi se pupa pe obraz, ma gandesc la Godfather, da' habar n-am de ce ar face doi tipi asta.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Faza cu pupatu intre femei, habar n-am. Poate au nevoie sa se apropie mai mult ca sa se injunghie una pe alta in spate.

 

Sa poata baga unghiile, care sunt o arma cu adevarat redutabila. Stiu asta de la un cunoscut care are unghie de-aia luuunga la degetul mic. Cand dam mana mi-e teama sa nu-mi taie venele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu o nevasta de preot care-i pupa mana lu barbatsu. Si ii tine si haina. doh.gif

Frizeaza orice limita a ridicolului. Cutumele astea se indreapta chiar impotriva religiei ce-o propovaduiete.

Cand vine nevasta-mea o sa-i sarut mana, da' cu scopuri precise. Si-asa m-a scapat dezlegat pe RoPortal, macar sa nu regrete. Apoi ce-o fi ...o fi. Daca in trei zile nu scriu nimic, apelati 112. Se stie ca mi-o iau ca magaru'n panta.

Seara frumoasa :) , ma retrag.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creca doar in visele lui umede. Cand e treaz nu stie sa deosebeasca o chitara de un cimpoi.

Atunci data viitoare, va salutati asa:

greek-handshake.gif

Spiderman style!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E ceva cat se poate de firesc. Are dubla autoritate: e si barbat si preot.

 

Stiam eu ca agreezi. Eu zic totusi ca ce face ea este de-a dreptul nesupunere feminista: ar putea macar sa-i deschida si usa cand iese din incapere.

Atunci data viitoare, va salutati asa:

greek-handshake.gif

Spiderman style!

 

 

No way!

 

post-258740-0-63146300-1385571250_thumb.jpg

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×